pro muže

Odstranění kruhů a vrásek pod očima

Kruhy a vrásky pod očima propůjčují Vašemu obličeji unavený a smutný vzhled. Už s nimi nebojujte a objevte na klinice NeoBeauty clinic možnosti jejich odstranění. Výsledky jsou okamžité a dlouhodobé!

Podíl kyseliny hyaluronové v těle s věkem klesá. Mezi 40. až 50. rokem věku mizí z těla až 50% kyseliny hyaluronové. Proto je vhodné v určité fázi našeho věku uvažovat o jejím doplnění.

Kyselina hyaluronová je přírodní látka, která je přirozenou součástí našeho organizmu. Její hydratační a elastické vlastnosti dodávají pokožce hebkost, pružnost, pevnost a ztracený objem.

Naši klienti si mohou vybrat výplně těchto značek: Juvederm, Teosyal, Princess.

Délka ošetření

15 minut

Konečný efekt

do 14 dní

Jaká místa můžeme ošetřit

Pomocí kyseliny hyaluronové vyplňujeme jemné i hluboké vrásky v oblasti čela, kolem kořene nosu, vějířky kolem očí, ošetřujeme povislé koutky, nosoretní rýhy či modelujeme rty. Používáme ji k omlazení rukou či ostranění kruhů pod očima, také ji aplikujeme do problematických míst na těle k odstaranění celulitidy.

Jak probíhá ošetření

Lékař s Vámi pohovoří o tom, co Vás trápí a jakou oblast budete chtít ošetřením řešit. Převážně dochází k ošetření ihned po konzultaci s lékařem. Po aplikaci znecitlivujícího krému na oblast ošetřovaného místa lékař pomocí tenké jehly aplikuje kyselinu hyaluronovou přímo do místa určení. Místa vpichů jsou téměř neviditelná. U velmi malého počtu klientů se může objevit mírné zarudnutí a otok v místě vpichu, který ale obvykle vymizí po několika hodinách. Dále lehké krvácení po vpichu injekce, mírné zčervenání nebo otok. Ve vzácných případech se mohou vytvořit malé hematomy, bulky v ošetřené oblasti, které ale také vymizí v průběhu několika dní. Tyto reakce lze očekávat po dobu dvou dnů, maximálně jednoho týdne. Rádi se s klienty setkáváme po zhruba 14 dnech, kdy provádíme kontrolu či případnou korekci daného ošetření.

Kdy se dostaví viditelný výsledek

Efekt je viditelný ihned, avšak kyselina hyaluronová v kůži pracuje postupně (váže na sebe vodu), a tak se efekt procedury do dvou týdnů ještě navýší.

Opakování zákroku

V závislosti na individuálních dispozicích a použitém materiálu vydrží efekt přibližně 6-12 měsíců.

Oblíbené omlazení vlastní krevní plazmou regeneruje pleť na buněčné úrovni a stimuluje novotvorbu kolagenu. Elixír mládí odstředěný z vlastní krve! Omlazení čistě přírodní cestou za pomoci vlastní krve/plazmy – žádné chemikálie ani jiné cizí látky! Buďte přirozeně mladá bez ztráty vlastní mimiky a osobnosti.

Plazmaterapie neboli léčba krevní plazmou využívá růstových faktorů, které jsou obsaženy v krevních destičkách. Ty se při odstředění krve uvolní do plazmy.  Pokud jsou aplikovány do kůže, nastartují v ní regenerační pochody, stimulují tvorbu kolagenu, elastinu, nových cévek. Výsledkem je vypnutí, projasnění a zlepšení elasticity a struktury kůže, hojení jizviček, vyhlazení vrásek.

Výsledkem je svěží vzhled, vypnutější a přirozeně vypadající pokožka.

Plazmaterapie pouze kvalitními sety Arthrex ACP!

Délka ošetření

30 minut

Konečný efekt

1 měsíc

Vaše nejčastější
dotazy.

Jak plazmaterapie probíhá?

Plazmaterapie je vhodná pro všechny typy pleti. Většina lidí ji velmi dobře snáší. Celá procedura obvykle trvá kolem 30 minut. Záleží však na velikosti ošetřované oblasti. Před začátkem terapie používáme anestetický krém k lokálnímu znecitlivění. V první fázi procedury se odebere krev a v přístroji se oddělí plazma od červených a bílých krvinek. Ve druhé fázi zkušený dermatolog aplikuje plazmu do ošetřované oblasti mikrojehličkou.

Kdy se dostaví viditelný výsledek?

Plazmaterapie vyšle pleti něco jako impuls k omládnutí. Během několika následujících týdnů až měsíců se tedy pokožka postupně vypíná. Její stav se dále zlepšuje spolu s tím, jak se v ní opět vytvářejí důležité látky. Pro co největší efekt je vhodné terapii opakovat dle lékařem doporučeného schématu.

UPOZORNĚNÍ
Bezprostředně po aplikaci je pokožka mírně zarůžovělá až červená v důsledku mikrovpichů, může se objevit mírný otok. Vše odezní během několika následujících hodin či jednoho dne.

Jak často zákrok opakovat?

Dle stavu pleti třikrát až pětkrát ročně.

Plazmaterapie se v estetické dermatologii využívá k
  • Omlazení obličeje, krku, dekoltu, hřbetů rukou
  • Vyhlazení vrásek na obličeji, krku, dekoltu
  • Ošetření jizviček po akné, po úrazu, ošetření strií, pooperačních jizev
  • Ošetření tmavých kruhů pod očima
  • Léčbě padání vlasů
  • Regeneraci kůže poškozené sluncem, chemickým peelingem nebo po laserových zákrocích
Podstata léčebného účinku ACP®

Lidská krev vedle séra (plazma) obsahuje červené krvinky (erytrocyty), bílé krvinky (leukocyty) a krevní destičky (trombocyty). Trombocyty putují krevním řečištěm při neporušené cévní stěně v klidovém inaktivním stavu. Podstata účinku této bioterapie je založena především na vlastnostech krevních destiček, které se při narušení cévní stěny, po odběru krve atd. aktivují a začnou uvolňovat bílkoviny růstových a protizánětlivých faktorů. Tyto faktory podporují ve tkáních pohybového ústrojí hojivé procesy. Pokud tyto koncentrované růstové a protizánětlivé faktory injekčně aplikujeme do poškozených tkání, dochází k urychlení reparačních a regeneračních procesů chrupavek, šlach, svalů, kostí, kůže, podkoží a cév a tím dochází k jejich lokálnímu omlazení.

Účinnost a efektivnost léčby ACP® autologní kondicionovanou plazmou je zdokumentována celou řadou vědeckých studií z celého světa.

Nenahraditelná funkce krevních destiček je evidentní při každém poškození celistvosti tkání lidského těla. Při každé oděrce, říznutí atd. dochází k složité reakci našeho organismu, jejímž cílem je zastavení krvácení a obnova těch struktur, které se v místě poškození nacházely. A právě na regeneraci původních tkání se zásadně podílí růstové a protizánětlivé faktory uvolněné z aktivovaných destiček, které jsou v léčivém procesu naprosto nezbytné.

Není plazma jako plazma aneb jak vybrat tu pravou

Plazma terapie je v dnešní době již zcela etablovaná metoda a pro svou přirozenost se těší veliké oblibě mezi pacienty i lékaři. A právě proto se v tak široké nabídce přípravků a služeb není lehké zorientovat.

Z hlediska přípravků je důležité mít na paměti zejména dva faktory, a to je účinnost a bezpečnost. Z hlediska služeb vysokou odbornost (kompetenci) a cenovou transparentnost.

U plazma terapie dosáhnete maximální účinnosti pouze v případě, že si vyberete pracoviště/kliniku, kde používají správnou metodu zpracování plazmy, která zaručuje nejvyšší koncentraci aktivovaných krevních destiček a vysoký objem získané plazmy. Záruku 100 % bezpečnosti garantuje použití certifikovaného prostředku, který umožňuje její zpracování a následnou implantaci bez použití jakýchkoliv dalších látek (např. antikoagulanty, separační gely, aktivátory) či cizích materiálů za předpokladu, že klinika přísně dodržuje stanovené postupy.

Extrémně důležitá je také volba pracoviště, kde je tato služba poskytována. Dnes již máte možnost vybrat si kliniku, kde se o vás individuálně postará erudovaný lékař/lékařka a doporučí Vám na míru způsob ošetření, popíše jeho efekt, zákrok odborně provede a jasně popíše následující kroky. Zároveň máte možnost si vybrat kliniku, kde dopředu víte kolik za plazma terapii zaplatíte a co přesně tato cena obsahuje, to zn. jaké partie a jakou technikou budou ošetřeny. Toto bohužel nebývá standardem a ceny se v závislosti na technice a velikosti ošetřené plochy zásadně liší. Důkazem jsou webové stránky, které lákají na ošetření formou plazma terapie za nízké ceny, ale vůbec nespecifikují, co konkrétně je v ceně obsaženo.

Je důležité si uvědomit, že plazma terapie obecně nemá okamžitý účinek. Nejedná se o výplň cizí látkou, ale o tělu vlastní metodu založenou na přirozených hojivých a regeneračních procesech v tkáni. Proto je zcela pochopitelné, že vyhlazující efekt nepřichází okamžitě, ale dostaví se postupně a úplné vypnutí, projasnění a zlepšení elasticity a struktury kůže můžeme čekat po 3. aplikaci.

Výhody ACP® oproti jiným metodám
Metoda autologní kondiciované plazmy

1. Bezpečnost

Metoda byla vyvinuta za účelem léčby artrózy malých a velkých kloubů, kde jakýkoliv infekt s ohledem na kolonizaci bakterií způsobí závažný problém = maximální důraz na sterilitu. Díky uzavřenému systému nedochází ke kontaktu vlastní krve s cizím materiálem (kromě sterilní ACP® stříkačky) ani jinou další látkou (antikoagulant, separační gel, další chemikálie), a tak je možnost kontaminace téměř nemožná.
ACP® je certifikován jako zdravotnický přípravek. ACP® je uzavřený, sterilní, bezjehlový systém (eliminace kontaminace a poranění jehlou) pro použití na operačních sálech, a díky unikátnímu systému dvojitých stříkaček i pro ambulantní využití.
Plazma bohatá na trombocyty se aplikuje pacientovi čerstvá ihned po přístrojové separaci v jeho bezprostřední blízkosti, nemůže dojít k záměně.

2. Nízká bolestivost při aplikaci

Krevní destičky s aktivovanými růstovými faktory jsou aktivovány díky unikátnímu systému a speciální centrifugaci, tudíž není třeba žádných cizích látek jako antikoagulantu, který způsobuje nepříjemné pálení (způsobené hodnotou pH)

3. Rychlost a jednoduchost

Procedura trvá do 30 min (od odběru do konce aplikace), příprava plazmy 4 min., systém ACP Double Syringe® je uživatelsky jednoduchý, eliminuje v maximální míře možnou chybovost v průběhu přípravy díky své unikátní konstrukci. Jedná se o dvouplášťový uzavřený systém, proto se krev nepřesouvá z jedné zkumavky do druhé a získaná krevní plazma se aplikuje bezprostředně po odstředění přímo ze stříkačky ACP Double Syringe®.

4. Vysoká kvalita

Kompletní výroba probíhá v Německu za dodržování přísných kritérií a postupů stanovených DIN ISO 13485, FDA a CE známka je samozřejmostí.

5. Vysoká účinnost

Z 15 ml krve získáme 5-6 ml PRP (plazmy), hodnota aktivovaných krevních destiček ve srovnání se základní hodnotou při odběru se zvýší 2,5x (o 250%) (př. konkurence se sníží téměř o 40%) – nejlepší výsledky na trhu, klinicky prokázáno.

6. Klinické studie

(FDA-sanctioned level 1 study) – více než 400 klinických studií na použití a účinek PRP s ACP systémem – klinicky ověřená účinnost na mezinárodní úrovni.

KONTRAINDIKACE

Probíhající akutní infekce např. infekce horních cest dýchacích, bakteriální, virová v tom herpetická infekce kůže (opar), závažné onemocnění ledvin či jater, poruchy koagulace nebo krvetvorby, imunosuprese, HIV pozitivita a jiné závažné infekce krve, malignita v anamnéze.

Kontaktujte nás
a domluvte si
nezávaznou
konzultaci