Tělo

Kolagenová mezoterapie LINERASE

Nová generace kolagenu LinErase je v současné době jediný heterologní kolagen typu I ve formě injekce určený pro nejcitlivější oblasti obličeje a celého těla. Kolagenová mezoterapie LinErase je vhodná pro ženy a muže různého věku. Efektivně působí na hluboké záhyby kolem úst a nosu, propadlé a povislé tváře, hluboké jizvy po akné.

Jaký je postup ošetření LinErase kolagen?

LineErase se snadno aplikuje. Přípravek LineErase je velmi účinný, protože jedna ampulka umožňuje provádět ošetření na čtyřech oblastech těla: obličeji, krku, dekoltu a hřbetu rukou. Po dokončení aplikace přípravku je důležité ošetřenou oblast jemně masírovat.

Kdy jsou viditelné první výsledky ošetření?

Účinky jsou obvykle viditelné po několika dnech. Konečný efekt je dosažen po úplné terapii. Získané výsledky trvají 6 až 12 měsíců.  

Mezoterapii LINERASE doporučujeme na:

  • obličej a tváře
  • čelo
  • kolem očí
  • krk a oblast dekoltu
  • hřbet ruky
  • strie, jizvy po akné a operacích

Zvětšení objemu a revitalizace intimních oblastí řeší problémy s estetikou, zdravím, sexuálním životem i menopauzou.

Délka ošetření

30 minut

Konečný efekt

okamžitý

Pro koho je služba určena?

Bez ohledu na věk pacientky je léčba vhodná pro všechny ženy, které by chtěly obnovit vzhled stydkých pysků a odstranit problémy jako podráždění, časté infekce, suchost a diskomfort během sexuálního styku, sportu či v každodenním životě. Léčba je také doporučována po výrazném úbytku hmotnosti a po menopauze.

UPOZORNĚNÍ

Pro ošetření používáme pouze značku NEAUVIA Organic Intense Rose od výhradního distributora pro ČR a SK spol. Zafax.

Estetika

Nedostatek objemu a deformace velkých stydkých pysků může být pro mnoho žen vážným estetickým problémem. Můžebýt způsoben mnoha faktory, jako je ztráta hmotnosti, stárnutí, hormonální změny, intenzivní tréninky, traumatický porod nebo předchozí operace. Pro zdravé sebevědomí může být nespokojenost se vzhledem intimních partií zásadní, může snížit pocit přitažlivosti a sexuálního pohodlí.

Zdraví a sexuální život

Úbytek objemu velkých stydkých pysků obnáší také ztrátu jejich ochranných funkcí. Bez přirozeného štítu jsou vnitřní části intimních partií více vystaveny poškozením jako je ztráta přirozené mikroflóry a mechanické podráždění. To může vést ke svědění, častým infekcím, nedostatečnému zvlhčování a bolestivému pohlavnímu styku.

Menopauza

Během období menopauzy dochází k výraznému snížení ženských hormonů, což často zintenzivnuje nepříjemné symptomy v intimních oblastech. Až o 50% žen po menopauze si stěžuje na povadlost kůže, atrofii pysků, suchost, bolestivý pohlavní styk či časté podráždění a infekce.

KONTRAINDIKACE

  • Těhotenství a kojení.
  • Infekce a záněty intimní oblasti.

Kontaktujte nás
a domluvte si
nezávaznou
konzultaci