pro muže

Odstranění nadměrného pocení

Jste unaveni maskováním nadměrného pocení? Botulotoxin pomůže odstranit Váš problém. Efekt začne nastupovat během 48 – 72 hodin a vydrží průměrně až 10 měsíců!

Nadměrné pocení je nemoc označovaná jako hyperhidróza, při které se osoby nadměrně a nečekaně potí. Lidé, kteří trpí hyperhidrózou, se potí i v neočekávaných situacích, například v klimatizované místnosti nebo i když jsou v klidu.

Butolotoxin aplikujeme do oblastí
podpaží, dlaní či Vašich chodidel.

Délka ošetření

15 - 30 minut

Konečný efekt

2 - 7 dní

Jaký je princip jeho fungování?

Butolotoxin vpíchnutý do kůže působí na potní žlázy a zamezí tak jejich aktivitě. Je to léčivá látka, která uvolňuje svaly. Aplikuje se lokálně, tudíž ostatní místa na Vašem těle nebudou butolotoxinem ovlivněna.

Jak zákrok probíhá?

Odstranění vrásek botulotoxinem probíhá ambulantně a trvá pouze několik minut v závislosti na rozsahu ošetření. Lékař lokálně umrtví požadované místo znecitlivujícím krémem a velmi tenkou jehličkou aplikuje do požadované oblasti tekutý botulotoxin. Ten dočasně zamezí produkci potních žláz.

UPOZORNĚNÍ

Po zákroku nedoporučujeme několik dní návštěvu solárií, sauny či se namáhavě věnovat sportu.

Kdy se dostaví viditelný výsledek?

Účinek nastupuje během následujících 2-7 dnů.

Jak často zákrok opakovat?

Doba působení botulotoxinu je průměrně 6-10 měsíců. Po uplynutí této doby je vhodné zákrok zopakovat. Při pravidelné aplikaci se doba působení prodlužuje až na 10 měsíců.

KONTRAINDIKACE

Neaplikuje se v době těhotenství či kojení. Oblast neošetříme v případě poranění kůže.

Kontaktujte nás
a domluvte si
nezávaznou
konzultaci