tělo

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Obnova
růstu vlasů

Alopecie je neinfekční onemocnění způsobující vypadávání vlasů a ochlupení. Příčiny mohou být různé: dědičné, stres, nesprávné stravování a jiné.

Infuzní
terapie

Trápí vás snížená imunita nebo nadměrná zátěž organismu, opakovené záněty, chronické bolesti či stres? Infuzní terapie je spolehlivé a rychlé řešení využívané i vrcholovými sportovci.

Celulitida

Hrbolatá kůže a nevzhledné ďolíčky především na hýždích a stehnech představující výrazný kosmetický problém u většiny žen. Léčba celulitidy je často svízelná a dlouhodobá. Pro Vaši spokojenost s výsledkem je třeba kombinovat více léčebných metod. Dopřejte si u nás zpevnění problémových partií pomocí ultrazvukové kavitace inovativním přístrojem Sirio či lymfatickou masáž k redukci „pomerančové kůže“ lymfodrenážním zařízením Lymphastim firmy BTL. Výsledkem je hladší pokožka a zpevnění problémových partií.

Omlazení
rukou

Skvělý výsledek co dlouho vydrží! Vyplní Vaše vrásky, dodá jim nový objem a nastartuje novou tvorbu vlastního kolagenu. Zahladí vystouplé žíly a Vše ruce okamžitě omládnou!

Redukce
tuku

Současný zaneprázdněný životní styl, nevhodné diety a neaktivita způsobují ukládání tuku v problematických oblastech. Často ani snaha vyváženého stravování a pohybu nezajistí dokonalou postavu. Ultrazvuková kavitace SIRIO je ve skutečnosti neinvazivní lipolýzou, která pomáhá vymodelovat postavu při snaze v redukci tukových přebytků a to neinvazivně a bezbolestně!

Odstranění
nadměrného pocení

Nadměrné pocení je nemoc označovaná jako hyperhidróza, při které se osoby nadměrně a nečekaně potí. Lidé, kteří trpí hyperhidrózou, se potí i v neočekávaných situacích, například v klimatizované místnosti nebo i když jsou v klidu.

Lymfodrenáž

Jedná se o bezbolestnou přístrojovou techniku, která napomáhá vyplavení odpadních látek z těla. Slouží k výraznému napomáhání při léčbě celulitidy a napomáhá ke zlepšení metabolismu, což může vést k úbytku váhy

prophilo

PROFHILO je čistá kyselina hyaluronová určená ke zlepšení vlastností pleti.
Profhilo kombinuje hlavní benefity výplňových materiálů a mezoterapie. Je ideální pro ty, kteří touží po přirozeném omlazujícím efektu a odmítají klasické výplně z obav z nepřirozeného výsledku.

sanakin

Tělo má vlastní regenerační schopnosti, proto se může léčit samo. Toto je základní myšlenka nové technologie, pomocí které lze léčit záněty kůže, akné, alopecii, řídnutí vlasů a ekzémy.

Kontaktujte nás
a domluvte si
nezávaznou
konzultaci