plastická chirurgie

plastická operace ušních boltců

Dojem z krásného obličeje může kazit i zdánlivá maličkost – odstávající uši. Naštěstí v dnešní době dokážeme každou anomálii ucha poměrně snadno odstranit při plastické operaci tzv. otoplastice.

Jedná se o plastickou operaci uší, která je vhodná u nežádoucího postavení, velikosti nebo tvaru ušních boltců. Obecně hovoříme o tzv. odstátých uších.

Je-li indikace vrozená, doporučujeme operaci uší provést již v předškolním nebo raném školním věku, ideálně mezi 5 - 10 rokem života. Operaci mohou absolvovat i dospělí, a to ze stejných důvodů – vrozená či získaná deformita či neestetické postavení uší.

Při nejobvyklejší operaci uší - korekci odstátých boltců je řez veden na zadní straně ucha. Jizva je tedy nenápadně skryta. Lékař uvolní kůži od chrupavky, chrupavku v zadní části ucha vybrousí nebo částečně vytne a odstraní kožní nadbytek. Poté jsou boltce pomocí stehů přitaženy do vyhovující polohy k hlavě. Přes uši je natažena elastická bandáž.

Zvětšení objemu a revitalizace intimních oblastí řeší problémy s estetikou, zdravím, sexuálním životem i menopauzou.

Délka ošetření

60 - 120 minut

Konečný efekt

okamžitý

Pro koho je služba určena?

Bez ohledu na věk pacientky je léčba vhodná pro všechny ženy, které by chtěly obnovit vzhled stydkých pysků a odstranit problémy jako podráždění, časté infekce, suchost a diskomfort během sexuálního styku, sportu či v každodenním životě. Léčba je také doporučována po výrazném úbytku hmotnosti a po menopauze.

UPOZORNĚNÍ

Pro ošetření používáme pouze značku NEAUVIA Organic Intense Rose od výhradního distributora pro ČR a SK spol. Zafax.

Estetika

Nedostatek objemu a deformace velkých stydkých pysků může být pro mnoho žen vážným estetickým problémem. Můžebýt způsoben mnoha faktory, jako je ztráta hmotnosti, stárnutí, hormonální změny, intenzivní tréninky, traumatický porod nebo předchozí operace. Pro zdravé sebevědomí může být nespokojenost se vzhledem intimních partií zásadní, může snížit pocit přitažlivosti a sexuálního pohodlí.

Zdraví a sexuální život

Úbytek objemu velkých stydkých pysků obnáší také ztrátu jejich ochranných funkcí. Bez přirozeného štítu jsou vnitřní části intimních partií více vystaveny poškozením jako je ztráta přirozené mikroflóry a mechanické podráždění. To může vést ke svědění, častým infekcím, nedostatečnému zvlhčování a bolestivému pohlavnímu styku.

Menopauza

Během období menopauzy dochází k výraznému snížení ženských hormonů, což často zintenzivnuje nepříjemné symptomy v intimních oblastech. Až o 50% žen po menopauze si stěžuje na povadlost kůže, atrofii pysků, suchost, bolestivý pohlavní styk či časté podráždění a infekce.

KONTRAINDIKACE

  • Těhotenství a kojení.
  • Infekce a záněty intimní oblasti.

Kontaktujte nás
a domluvte si
nezávaznou
konzultaci