obličej

Modelace lícních kostí a obličejových kontur

Pomůžeme Vám zvýraznit či omladit kontury ve vašem obličeji. Pro modelaci a omlazení kontur ve vašem obličeji používáme výhradně ty nejkvalitnější materiály, jejichž špičková kvalita zajišťuje dlohodobý efekt.

Podíl kyseliny hyaluronové v těle s věkem klesá. Mezi 40. až 50. rokem věku mizí z těla až 50% kyseliny hyaluronové. Proto je vhodné v určité fázi našeho věku uvažovat o jejím doplnění.

Kyselina hyaluronová je přírodní látka, která je přirozenou součástí našeho organizmu. Její hydratační a elastické vlastnosti dodávají pokožce hebkost, pružnost, pevnost a ztracený objem.

Naši klienti si mohou vybrat výplně těchto značek: Juvederm, Teosyal, Princess.

Délka ošetření

15 minut

Konečný efekt

do 14 dní

Jaká místa můžeme ošetřit

Pomocí kyseliny hyaluronové vyplňujeme jemné i hluboké vrásky v oblasti čela, kolem kořene nosu, vějířky kolem očí, ošetřujeme povislé koutky, nosoretní rýhy či modelujeme rty. Používáme ji k omlazení rukou či ostranění kruhů pod očima, také ji aplikujeme do problematických míst na těle k odstaranění celulitidy.

Jak probíhá ošetření

Lékař s Vámi pohovoří o tom, co Vás trápí a jakou oblast budete chtít ošetřením řešit. Převážně dochází k ošetření ihned po konzultaci s lékařem. Po aplikaci znecitlivujícího krému na oblast ošetřovaného místa lékař pomocí tenké jehly aplikuje kyselinu hyaluronovou přímo do místa určení. Místa vpichů jsou téměř neviditelná. U velmi malého počtu klientů se může objevit mírné zarudnutí a otok v místě vpichu, který ale obvykle vymizí po několika hodinách. Dále lehké krvácení po vpichu injekce, mírné zčervenání nebo otok. Ve vzácných případech se mohou vytvořit malé hematomy, bulky v ošetřené oblasti, které ale také vymizí v průběhu několika dní. Tyto reakce lze očekávat po dobu dvou dnů, maximálně jednoho týdne. Rádi se s klienty setkáváme po zhruba 14 dnech, kdy provádíme kontrolu či případnou korekci daného ošetření.

Kdy se dostaví viditelný výsledek

Efekt je viditelný ihned, avšak kyselina hyaluronová v kůži pracuje postupně (váže na sebe vodu), a tak se efekt procedury do dvou týdnů ještě navýší.

Opakování zákroku

V závislosti na individuálních dispozicích a použitém materiálu vydrží efekt přibližně 6-12 měsíců.

Radiesse je injekční přípravek pro výplň vrásek, díky němuž dosáhnete okamžitého efektu ve vyhlazení hlubokých vrásek a rýh a odstraníte tak výrazné známky stárnutí.

Po 3 měsících od aplikace se tloušťka kůže zvýší až o 50 %! Efekt přetrvává 12-18 měsíců!

Funguje na principu stimulace kolagenu, který okamžitě dodává objem a vytváří tak efekt vyhlazení rýh.

Délka ošetření

15 minut

Konečný efekt

ihned

Jaký je princip fungování Radiesse?

Radiesse okamžitě viditelně omlazuje kůži stimulací tvorby vlastního kolagenu. Obsahuje polysacharidový gel, ve kterém se nachází mikročástice calcium hydroxylapatitu. Ten vyplňuje vrásky a výrazně stimuluje buňka – fibroblasty – k produkci vlastního kolagenu. Tato nová vlákna vytváří v kůži jakousi síť, která způsobuje lifting kůže, zlepšuje pevnost a její pružnost. Je vhodný pro ženy i muže, doporučujeme ji klientům od 35 roků života.

Jak zákrok probíhá?

Doba zákroku nepřesáhne 15-30 minut a efekt je okamžitě viditelný. Gel aplikujeme kanylou do oblasti, kterou chceme omladit, přidat objem či konturu. Oblast je umrtvena injekčně či krémem. Po zákroku může být mírné zarudnutí po vpichu či malý otok, který brzy odezní.

Je garantována bezpečnost Radiesse?

Medicína využívá hydroxylapaptit přes 20 let, látka je pro člověka bezpečná, nezanechává v kůži rezidua. Výborná bezpečnost a snášenlivost je potvrzená klinickými studiemi.

Prohlubující se vrásky a povadlý obličej nemusí vždy být důvodem k invazivnímu faceliftingu. V dnešní době je mnohem větší obliba v moderní liftingové metodě prováděné ambulantně za pomocí vstřebatelných nití.

Tato miniinvazivní metoda pomáhá v pokožce nastartovat tvorbu kolagenu. Nitěmi lze pozvednout ústní koutky, obočí, tváře a vytaženou kůži na krku a jiné. Tato metoda je vhodná pro všechny věkové kategorie! Její výsledek Vás mile překvapí a je viditelný ihned a má velmi dlouhodobý účinek!

Zákrok provádí pouze zkušený lékař.

Délka ošetření

30 minut

Konečný efekt

7 - 10 dní

Jak zákrok probíhá?

Niťový lifting se provádí se v lokální anestesii a trvá přibližně 30 min. Nitě se zavádějí do kůže drobnými vpichy pomocí jehly či kanyly do hloubky cca 3-5 mm. Tyto nitě jsou ve skutečnosti velmi jemná vlákna, která vypínají pleť a podporují tvorbu kolagenu.

Jak probíhá péče po ošetření niťovým liftingem?

Ihned po zákroku budete moci jít domů. Alespoň první týden budete nosit elastickou obličejovou masku pro co nejdokonalejší efekt, kterou Vás vybavíme ihned po zákroku na naší klinice. Další dva týdny se budete šetřit a snažit se vyvarovat těžké námaze. Váš návrat do zaměstnání může být prakticky na druhý den. Během dvou týdnů by se neměly provádět žádné kosmetické masáže a zubní ošetření, kvůli maximálnímu ošetření úst. Menší dyskomfort spojený s pocitem “pnutí“ v obličeji ucítíte cca 14 dní.

Výhody niťového liftingu
 • Okamžitý efekt oživení pleti
 • Velmi šetrná metoda
 • Liftingové pozvednutí povadlého obličeje
 • Navrácení zřetelných kontur
 • Vyhlazení hlubokých vrásek
 • Zcela miniinvazivní metoda
 • Provádíme kanylou či jehlou
 • Bez skalpelu
 • Bez čekání
 • Dlouhotrvající účinek s přetrvávajícím zpevněním
 • Proceduru můžeme opakovat

KONTRAINDIKACE

Během dvou týdnů po ošetření niťovým liftingem by se neměly provádět žádné kosmetické masáže a zubní ošetření.

Aptos je kombinace kosmetických nití a jejich způsobu zavedení. Způsob vynalezen Dr. Marlenem Sulamanidzem v roce 1996 a vyvinut Dr. Georgem a Konstantinem Sulamanidzem.

Nitě jsou vstřebatelné a trvalé. Jednorázové stehy pro obličej a tělo, jejich tvarování a vyztužení. Mají výzazně liftingový a zpevňující efekt!

Nitě Aptos jsou oblíbený postup, kterým lze dosáhnout výsledků osvěžení obličeje, těla a zlepšit kvalitu pokožky. Díky minimálnímu zásahu do organismu po této proceduře nezůstávají jizvy a není nutná celková anestezie. Celý postup je minimálně invazivní s minimální dobou zotavení. Nit je zavedena do podkoží jehlou o průměru 1,2 mm tak, aby držela podkoží v žádané poloze. Nit následně zaroste novou vazivovou tkání, tím dochází k dosažení požadovaného vzhledu. Nitě jsou z hypoalergenního a biokompatibilního materiálu.

APTOS nitě jsou krátký zákrok s léta trvajícím efektem.

Délka ošetření

20 minut

Konečný efekt

7 dní

Pro koho je zákrok určen?

Aptos můžeme doporučit klientkám již od věku 30 let.

Jak je průběh zotavování po zákroku?

Otok v dané oblasti je přirozenou reakcí. Mohou se objevit i modřinky. Rekonvalescence je zhruba jeden týden. Nedoporučujeme v následujících 14 dnech namáhat ošetřovanou oblast. Proceduru lze v případě potřeby několikrát opakovat.

Výhody liftingových nití Aptos
 • Neinvazivní procedura
 • Lokální anestezie s možností podání sedativ
 • Zákrok tvrvá 15-20 minut
 • Okamžitý výsledek
 • Minimální doba zotavení
 • Obnova kolagenu
 • Zvýšená mikrocirkulace
 • Dlouhodobý účinek
Nejčastější užití Aptos
 • Výrazná nosoretní vráska
 • Pokleslá kůže brady
 • Vpadlé obočí
 • Propadlé vrásčité tváře
 • Pokleslá kůže pod očima

Kontaktujte nás
a domluvte si
nezávaznou
konzultaci