pro muže

Brotox
Odstranění vrásek

Pro odstranění mimických vrásek aplikujeme látku botulotoxin, který pomůže vyhladit vaše mimické vrásky a patří mezi nejoblíbenější estetické procedury na celém světě. Botulotoxin působí velmi preventivně proti tvorbě hlubokých vrásek!

Jak to funguje?

Botulotoxin dočasně přeruší v ošetřované oblasti nervosvalový přenos, tím zabrání mimickému svalu ve smršťování, sval nepracuje a netvoří tak nad sebou vrásku. Touto metodou dokážeme vyhladit vrásky na čele, kolem očí, okolo úst či nosu.

Jak zákrok probíhá?

Odstranění vrásek botulotoxinem probíhá ambulantně a trvá pouze několik minut v závislosti na rozsahu ošetření. Lékař velmi tenkou jehličkou aplikuje do svalu pod vrásku tekutý botulotoxin.

Kdy je efekt viditelný?

Účinek nastupuje během následujících 3-5 dnů. Efekt přetrvává 6-10 měsíců. Ošetřované oblasti | oblas "mračivky" (glabela) oblast čela, oblast očního okolí, okolí nosu apod.

UPOROZNĚNÍ

Pokud je aplikace prováděna lékařem za dodržení stanoveného postupu a potřebných intervalů aplikace, pak jsou rizika minimální.
Ošetření botulotoxinem je jedno z nejbezpečnějších vůbec, vedlejší účinky jsou vzácné, například modřiny po vpichu, které brzy vymizí

Kontaktujte nás
a domluvte si
nezávaznou
konzultaci