pro muže

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

AKNÉ

Chronické zánětlivé onemocnění kůže, které skoro nikoho z nás nemine v období puberty, může se ale vyskytnout i v pozdějším věku např.na základě hormonálních dysbalancí.

INFUZNÍ TERAPIE

Trápí vás snížená imunita nebo nadměrná zátěž organismu, opakované záněty, chronické bolesti či stres? Infuzní terapie je spolehlivé a rychlé řešení využívané i vrcholovými sportovci.

ODSTRANĚNÍ KRUHŮ
A VRÁSEK POD OČIMA

Kruhy a vrásky pod očima propůjčují Vašemu obličeji unavený a smutný vzhled. Už s nimi nebojujte a objevte na klinice NeoBeauty clinic možnosti jejich odstranění. Výsledky jsou okamžité a dlouhodobé!

ODSTRANĚNÍ VRÁSEK

Přijďte si pro mladší vzhled! Pomůžeme vám vybrat nejefektivnější řešení pro odstranění a vyhlazení vrásek. Naše materiály mají vysokou koncentraci účinných látek - efekt je okamžitý a dlouhodobý!

OMLAZENÍ PLETI

Rejuvenace znamená omlazení pleti a my Vám nabízíme mnoho neinvazivních procedur, které vedou k obnovení Vaší přirozené krásy a omlazení Vaší pleti.

ODSTRANĚNÍ NADMĚRNÉHO POCENÍ

Jste unaveni maskováním nadměrného pocení? Botulotoxin pomůže odstranit Váš problém. Efekt začne nastupovat během 48 – 72 hodin a vydrží průměrně až 10 měsíců!

POVADNUTÍ OBLIČEJE

Prohlubující se vrásky a povadlý obličej nemusí vždy být důvodem k invazivnímu faceliftingu.

Odstranění
podbradku

Oblast povoleného či objemného podbradku trápí mnoho žen. Pro neinvazivní odstranění povislé kůže či nadbytečných tukových buněk v oblasti podbradku.

Kontaktujte nás
a domluvte si
nezávaznou
konzultaci