Obličej

Estetická medicína

NEOdolatelné rty - zvětšení a omlazení rtů

Krásně šťavnaté a plné rty jste možná nikdy neměla. Nebo v mládí ano, ale dnes už to o nich bohužel neplatí. S věkem totiž ve rtech přirozeně ubývá kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. A právě díky využití poslední jmenované látky a její aplikaci, můžeme dosáhnout nejen omlazení vašich rtů, ale i jejich zvětšení či korekci.

Výplně kyselinou hyaluronovou

Kyselina hyaluronová je látka, která se zcela přirozeně vyskytuje v lidském organismu. Její hydratační a elastické vlastnosti dodávají pokožce hebkost, pružnost, pevnost a ztracený objem. 

Botulotoxin

Ošetření botulotoxinem patří mezi nejčastější a nejvyhledávanější zákroky pro odstranění a vyhlazení mimických vrásek. Botulotoxin dočasně přeruší v ošetřované oblasti nervosvalový přenos, tím zabrání mimickému svalu ve smršťování, sval nepracuje a netvoří tak nad sebou vrásku.

Biostimulační
výplně

Nucleofill je metoda bio stimulace pokožky, která obsahuje polynukleotidy stimulující regeneraci pokožky.  Nucleofill díky svým biochemickým vlastnostem zlepšuje elasticitu pleti a pokožky, pozitivně působí při péči o stárnoucí pleť, například v péči proti vráskám, ztrátě pevnosti, tónu a elasticity pleti.

Hydroxyapatitové
výplně

Jedná se o jedinečné výplňové materiály na bázi hydroxyapatitu vápenatého, díky kterému dochází ke zlepšení kvality kůže, zpevnění pokožky a liftingovému efektu bez nutnosti použít skalpel.

Nechirurgický lifting obličeje

Nechirurgický lifting obličeje je moderní estetický postup, který nabízí efektivní způsob, jak omladit vzhled pleti a zlepšit její pevnost a elasticitu bez nutnosti chirurgického zákroku.

Nechirurgická korekce nosu

Nechirurgická modelace nosu je jednoduchý zákrok k úpravě dominantní části obličeje. Nos můžeme tímto ošetřením vytvarovat nebo upravit jeho odchylky. Složitější úpravy nosu je nutné řešit operační cestou tzv. klasickou rhinoplastikou.

Redukce tukové tkáně - lipolýza

Je zapotřebí konzultace s lékařem, který potvrdí, zda je tato metoda pro danou oblast vhodná, aby byl účinek co nejefektivnější, případně Vám doporučí jinou.

Péče o pleť

Skinbooster - šampaňské pro vaši pleť

Skinbooster patří mezi nejpopulárnější estetické zákroky. Během jednoho sezení jsou Vám vpraveny do kůže aktivní látky přesně tam, kde je jich nedostatek. Tím je zajištěna okamžitá hydratace a Vaše pleť pak působí svěže a odpočatě. 

Lékařský chemický peeling

Chemický peeling slouží k omlazení, rozjasnění a regeneraci pokožky obličeje. Používá se v oblasti krku a dekoltu, ale také na hřbetu rukou a zad. Jednou z hlavních výhod chemického peelingu je jeho schopnost exfoliace, což znamená odstranění odumřelých buněk z povrchu pleti.

Plazmaterapie

Plazmaterapie neboli léčba krevní plazmou využívá růstových faktorů, které jsou obsaženy v krevních destičkách. Ty se při odstředění krve uvolní do plazmy. Pokud jsou aplikovány do kůže, nastartují v ní regenerační pochody, stimulují tvorbu kolagenu, elastinu, nových cévek. 

Aromaterapeutická masáž obličeje

Aromaterapie doslova znamená „léčba pomocí vůní“. Jedná se o druh alternativní medicíny, která užívá éterické oleje za účelem změny mysli, nálady, poznání a zdraví. Aromaterapeutická masáž obličeje je velmi příjemná technika obličejové masáže za použití éterických olejů.

Mezoterapie

Mezoterapie je antiagingová metoda, která spočívá v aplikaci léčivých látek do kůže pomocí drobných vpichů do kůže. Je důležitá především pro regeneraci a zlepšení stavu kůže, a to jak na obličeji, tak i na jiných částech těla.