obličej

Odstranění kruhů
a vrásek pod očima

Kruhy a vrásky pod očima propůjčují Vašemu obličeji unavený a smutný vzhled. Už s nimi nebojujte a objevte na klinice NeoBeauty clinic možnosti jejich odstranění. Výsledky jsou okamžité a dlouhodobé!

Kruhy a váčky pod očima propůjčují Vašemu obličeji unavený a smutný vzhled. Už s nimi nebojujte a objevte na klinice NeoBeauty clinic inovaci laboratoře Teoxane! Výsledky jsou viditelné ihned po zákroku a dle klinické studie trvají po dobu až 12 měsíců! Zaručuje přirozenou a dlouhotrvající korekci a jedinečný komplex obnovující strukturu pokožky.

Víc než 50% žen starších 30-ti let je znepokojeno
tvorbou kruhů pod očima*

Pleť v této oblasti je křehká a citlivě reaguje na únavu i první projevy stárnutí.

Délka ošetření

20 minut

Konečný efekt

pár dní

Jak zákrok probíhá?

Lékař aplikuje do problematické oblasti po lokální anestezii speciálně navržený gel na bázi kyseliny hyaluronové, která je přirozenou součástí těla a kůži hydratuje a dodává ji přirozenou pružnost a pevnost. Gel taktéž obsahuje lidokain, který během aplikace zajišťuje klientům optimální komfort. Po aplikaci gelu jsou tmavá místa v oblasti očního okolí optimálně vyplněna a hydratována. Ve výsledku je jim navrácen přirozený odstín a pružnost pokožky.

Pro koho je toto ošetření určeno?

Pro muže a ženy s kruhy a váčky pod očima.

Oblíbené omlazení vlastní krevní plazmou regeneruje pleť na buněčné úrovni a stimuluje novotvorbu kolagenu. Elixír mládí odstředěný z vlastní krve! Omlazení čistě přírodní cestou za pomoci vlastní krve/plazmy – žádné chemikálie ani jiné cizí látky! Buďte přirozeně mladá bez ztráty vlastní mimiky a osobnosti.

Plazmaterapie neboli léčba krevní plazmou využívá růstových faktorů, které jsou obsaženy v krevních destičkách. Ty se při odstředění krve uvolní do plazmy.  Pokud jsou aplikovány do kůže, nastartují v ní regenerační pochody, stimulují tvorbu kolagenu, elastinu, nových cévek. Výsledkem je vypnutí, projasnění a zlepšení elasticity a struktury kůže, hojení jizviček, vyhlazení vrásek.

Výsledkem je svěží vzhled, vypnutější a přirozeně vypadající pokožka.

Plazmaterapie pouze kvalitními sety Arthrex ACP!

Délka ošetření

30 minut

Konečný efekt

1 měsíc

Vaše nejčastější
dotazy.

Jak plazmaterapie probíhá?

Plazmaterapie je vhodná pro všechny typy pleti. Většina lidí ji velmi dobře snáší. Celá procedura obvykle trvá kolem 30 minut. Záleží však na velikosti ošetřované oblasti. Před začátkem terapie používáme anestetický krém k lokálnímu znecitlivění. V první fázi procedury se odebere krev a v přístroji se oddělí plazma od červených a bílých krvinek. Ve druhé fázi zkušený dermatolog aplikuje plazmu do ošetřované oblasti mikrojehličkou.

Kdy se dostaví viditelný výsledek?

Plazmaterapie vyšle pleti něco jako impuls k omládnutí. Během několika následujících týdnů až měsíců se tedy pokožka postupně vypíná. Její stav se dále zlepšuje spolu s tím, jak se v ní opět vytvářejí důležité látky. Pro co největší efekt je vhodné terapii opakovat dle lékařem doporučeného schématu.

UPOZORNĚNÍ
Bezprostředně po aplikaci je pokožka mírně zarůžovělá až červená v důsledku mikrovpichů, může se objevit mírný otok. Vše odezní během několika následujících hodin či jednoho dne.

Jak často zákrok opakovat?

Dle stavu pleti třikrát až pětkrát ročně.

Plazmaterapie se v estetické dermatologii využívá k
  • Omlazení obličeje, krku, dekoltu, hřbetů rukou
  • Vyhlazení vrásek na obličeji, krku, dekoltu
  • Ošetření jizviček po akné, po úrazu, ošetření strií, pooperačních jizev
  • Ošetření tmavých kruhů pod očima
  • Léčbě padání vlasů
  • Regeneraci kůže poškozené sluncem, chemickým peelingem nebo po laserových zákrocích
Podstata léčebného účinku ACP®

Lidská krev vedle séra (plazma) obsahuje červené krvinky (erytrocyty), bílé krvinky (leukocyty) a krevní destičky (trombocyty). Trombocyty putují krevním řečištěm při neporušené cévní stěně v klidovém inaktivním stavu. Podstata účinku této bioterapie je založena především na vlastnostech krevních destiček, které se při narušení cévní stěny, po odběru krve atd. aktivují a začnou uvolňovat bílkoviny růstových a protizánětlivých faktorů. Tyto faktory podporují ve tkáních pohybového ústrojí hojivé procesy. Pokud tyto koncentrované růstové a protizánětlivé faktory injekčně aplikujeme do poškozených tkání, dochází k urychlení reparačních a regeneračních procesů chrupavek, šlach, svalů, kostí, kůže, podkoží a cév a tím dochází k jejich lokálnímu omlazení.

Účinnost a efektivnost léčby ACP® autologní kondicionovanou plazmou je zdokumentována celou řadou vědeckých studií z celého světa.

Nenahraditelná funkce krevních destiček je evidentní při každém poškození celistvosti tkání lidského těla. Při každé oděrce, říznutí atd. dochází k složité reakci našeho organismu, jejímž cílem je zastavení krvácení a obnova těch struktur, které se v místě poškození nacházely. A právě na regeneraci původních tkání se zásadně podílí růstové a protizánětlivé faktory uvolněné z aktivovaných destiček, které jsou v léčivém procesu naprosto nezbytné.

Není plazma jako plazma aneb jak vybrat tu pravou

Plazma terapie je v dnešní době již zcela etablovaná metoda a pro svou přirozenost se těší veliké oblibě mezi pacienty i lékaři. A právě proto se v tak široké nabídce přípravků a služeb není lehké zorientovat.

Z hlediska přípravků je důležité mít na paměti zejména dva faktory, a to je účinnost a bezpečnost. Z hlediska služeb vysokou odbornost (kompetenci) a cenovou transparentnost.

U plazma terapie dosáhnete maximální účinnosti pouze v případě, že si vyberete pracoviště/kliniku, kde používají správnou metodu zpracování plazmy, která zaručuje nejvyšší koncentraci aktivovaných krevních destiček a vysoký objem získané plazmy. Záruku 100 % bezpečnosti garantuje použití certifikovaného prostředku, který umožňuje její zpracování a následnou implantaci bez použití jakýchkoliv dalších látek (např. antikoagulanty, separační gely, aktivátory) či cizích materiálů za předpokladu, že klinika přísně dodržuje stanovené postupy.

Extrémně důležitá je také volba pracoviště, kde je tato služba poskytována. Dnes již máte možnost vybrat si kliniku, kde se o vás individuálně postará erudovaný lékař/lékařka a doporučí Vám na míru způsob ošetření, popíše jeho efekt, zákrok odborně provede a jasně popíše následující kroky. Zároveň máte možnost si vybrat kliniku, kde dopředu víte kolik za plazma terapii zaplatíte a co přesně tato cena obsahuje, to zn. jaké partie a jakou technikou budou ošetřeny. Toto bohužel nebývá standardem a ceny se v závislosti na technice a velikosti ošetřené plochy zásadně liší. Důkazem jsou webové stránky, které lákají na ošetření formou plazma terapie za nízké ceny, ale vůbec nespecifikují, co konkrétně je v ceně obsaženo.

Je důležité si uvědomit, že plazma terapie obecně nemá okamžitý účinek. Nejedná se o výplň cizí látkou, ale o tělu vlastní metodu založenou na přirozených hojivých a regeneračních procesech v tkáni. Proto je zcela pochopitelné, že vyhlazující efekt nepřichází okamžitě, ale dostaví se postupně a úplné vypnutí, projasnění a zlepšení elasticity a struktury kůže můžeme čekat po 3. aplikaci.

Výhody ACP® oproti jiným metodám
Metoda autologní kondiciované plazmy

1. Bezpečnost

Metoda byla vyvinuta za účelem léčby artrózy malých a velkých kloubů, kde jakýkoliv infekt s ohledem na kolonizaci bakterií způsobí závažný problém = maximální důraz na sterilitu. Díky uzavřenému systému nedochází ke kontaktu vlastní krve s cizím materiálem (kromě sterilní ACP® stříkačky) ani jinou další látkou (antikoagulant, separační gel, další chemikálie), a tak je možnost kontaminace téměř nemožná.
ACP® je certifikován jako zdravotnický přípravek. ACP® je uzavřený, sterilní, bezjehlový systém (eliminace kontaminace a poranění jehlou) pro použití na operačních sálech, a díky unikátnímu systému dvojitých stříkaček i pro ambulantní využití.
Plazma bohatá na trombocyty se aplikuje pacientovi čerstvá ihned po přístrojové separaci v jeho bezprostřední blízkosti, nemůže dojít k záměně.

2. Nízká bolestivost při aplikaci

Krevní destičky s aktivovanými růstovými faktory jsou aktivovány díky unikátnímu systému a speciální centrifugaci, tudíž není třeba žádných cizích látek jako antikoagulantu, který způsobuje nepříjemné pálení (způsobené hodnotou pH)

3. Rychlost a jednoduchost

Procedura trvá do 30 min (od odběru do konce aplikace), příprava plazmy 4 min., systém ACP Double Syringe® je uživatelsky jednoduchý, eliminuje v maximální míře možnou chybovost v průběhu přípravy díky své unikátní konstrukci. Jedná se o dvouplášťový uzavřený systém, proto se krev nepřesouvá z jedné zkumavky do druhé a získaná krevní plazma se aplikuje bezprostředně po odstředění přímo ze stříkačky ACP Double Syringe®.

4. Vysoká kvalita

Kompletní výroba probíhá v Německu za dodržování přísných kritérií a postupů stanovených DIN ISO 13485, FDA a CE známka je samozřejmostí.

5. Vysoká účinnost

Z 15 ml krve získáme 5-6 ml PRP (plazmy), hodnota aktivovaných krevních destiček ve srovnání se základní hodnotou při odběru se zvýší 2,5x (o 250%) (př. konkurence se sníží téměř o 40%) – nejlepší výsledky na trhu, klinicky prokázáno.

6. Klinické studie

(FDA-sanctioned level 1 study) – více než 400 klinických studií na použití a účinek PRP s ACP systémem – klinicky ověřená účinnost na mezinárodní úrovni.

KONTRAINDIKACE

Probíhající akutní infekce např. infekce horních cest dýchacích, bakteriální, virová v tom herpetická infekce kůže (opar), závažné onemocnění ledvin či jater, poruchy koagulace nebo krvetvorby, imunosuprese, HIV pozitivita a jiné závažné infekce krve, malignita v anamnéze.

Kontaktujte nás
a domluvte si
nezávaznou
konzultaci