obličej

Skinbooster

Díky jemné kůži na krku a dekoltu vidíme stárnutí pokožky často dříve než na pleti v obličeji. Doporučujeme vám několik procedur, které pomohou předcházet stárnutí a tvorbě hlubokých rýh či vrásek, hyperpigmentaci a jiných projevů stárnutí na vašem dekoltu či krku.

Kombinace hloubkové hydratace a biostimulace dokonale hydratuje, revitalizuje a stimuluje tvorbu kolagenu. Hydro Deluxe obsahuje 18mg/ml kyseliny hyaluronové obohacené o 0,01% hydroxyapatit vápníku. Tato unikátní kombinace aktivuje a podporuje přirozené procesy tvorby kolagenu, díky čemuž se pleť stává silnější a pevnější.

Často se nás klientky ptají, jak docílit, aby jejich pleť působila svěže, odpočatě, jako by se právě vrátily z dovolené. Doporučujeme jednoznačně ošetření HYDRO DELUXE. Jedná se o jednu z nejpopulárnějších metod, která navrací pleti mladiství vzhled, dokonale ji hydratuje a odstaňuje drobné vrásky!

Délka ošetření

60 minut

Konečný efekt

okamžitý

Co je tedy MEZOTERAPIE?

Mezoterapie patří mezi nejpopulárnější zákroky v estetické medicíně. Jedná se o luxusní
ošetření pro revitalizaci a omlazení pleti. Během jednoho sezení jsou vpraveny do kůže
aktivní látky přesně tam, kde je jich nedostatek. Tím je zajištěna okamžitá hydratace, díky níž
působí pleť odpočatě a svěže.

Oblíbenými partiemi k ošetření jsou obličej, krk, dekolt či hřbety rukou.

Kdy je dobré ošetření opakovat?

Pro dosažení nejlepšího výsledku stačí absolvovat 2 ošetření v rozmezí 1 měsíce. Výsledek je úžasný a celý proces cenově velmi dostupný. Na závěr pro udržení výsledků, je vhodné nabídnout klientovi další kůru o půl roku později.

Kontaktujte nás
a domluvte si
nezávaznou
konzultaci