obličej

miniligting

Minilifting je zákrok, který obnovuje mladistvost obličeje zvednutím jeho měkkých tkání a zároveň jejich fixováním ve vhodné poloze. Minilifting zvýrazňuje kontury obličeje, napíná pleť a vypíná oblast obličeje a krku.

Minilifting je vhodný pro klienty se změnami v tváři souvisejících s přibývajícím věkem, jako jsou např. ochablé tváře, přebytečná kůže v oblasti spodní čelisti a „syslíky". Tento zákrok je zkrátka vhodný pro všechny, kteří na sobě pociťují známky stárnutí a chtěli by dosáhnout mladistvějšího vzhledu, a zároveň hledají minimálně invazivní alternativu tradičního faceliftu.

Na rozdíl od tradičního faceliftu se při miniliftingu provádějí kratší řezy v oblasti spánků, které pokračují kolem ucha. Při zákroku může být odstraněn přebytečný tuk nebo přesunut do místa, kde je potřeba doplnit objem.

Zákrok je prováděn v lokální anestezii tedy bezbolestně, trvá 2–4 hodiny po předchozím podání premedikace. Klient může po dokončení v doprovodu blízké osoby domů. Jelikož je ošetřovaná oblast menší než při běžném faceliftu, kůže se lépe prokrvuje a tedy i lépe a rychleji hojí.

  • Elastický návlek či bandáž – 24 hodin denně. Urychluje hojení a snižuje otoky.
  • Domácí klidový režim doporučujeme dodržovat asi 5 až 7 dnů.
  • K lehké kancelářské práci se můžete vrátit nejdříve po 1–2 týdnech.
  • Otoky a modřinky zmizí asi během 2–3 týdnů.
  • Z finálního výsledku zákroku se můžete těšit přibližně po 3 měsících od operace.

Zvětšení objemu a revitalizace intimních oblastí řeší problémy s estetikou, zdravím, sexuálním životem i menopauzou.

Délka ošetření

30 minut

Konečný efekt

okamžitý

Pro koho je služba určena?

Bez ohledu na věk pacientky je léčba vhodná pro všechny ženy, které by chtěly obnovit vzhled stydkých pysků a odstranit problémy jako podráždění, časté infekce, suchost a diskomfort během sexuálního styku, sportu či v každodenním životě. Léčba je také doporučována po výrazném úbytku hmotnosti a po menopauze.

UPOZORNĚNÍ

Pro ošetření používáme pouze značku NEAUVIA Organic Intense Rose od výhradního distributora pro ČR a SK spol. Zafax.

Estetika

Nedostatek objemu a deformace velkých stydkých pysků může být pro mnoho žen vážným estetickým problémem. Můžebýt způsoben mnoha faktory, jako je ztráta hmotnosti, stárnutí, hormonální změny, intenzivní tréninky, traumatický porod nebo předchozí operace. Pro zdravé sebevědomí může být nespokojenost se vzhledem intimních partií zásadní, může snížit pocit přitažlivosti a sexuálního pohodlí.

Zdraví a sexuální život

Úbytek objemu velkých stydkých pysků obnáší také ztrátu jejich ochranných funkcí. Bez přirozeného štítu jsou vnitřní části intimních partií více vystaveny poškozením jako je ztráta přirozené mikroflóry a mechanické podráždění. To může vést ke svědění, častým infekcím, nedostatečnému zvlhčování a bolestivému pohlavnímu styku.

Menopauza

Během období menopauzy dochází k výraznému snížení ženských hormonů, což často zintenzivnuje nepříjemné symptomy v intimních oblastech. Až o 50% žen po menopauze si stěžuje na povadlost kůže, atrofii pysků, suchost, bolestivý pohlavní styk či časté podráždění a infekce.

KONTRAINDIKACE

  • Těhotenství a kojení.
  • Infekce a záněty intimní oblasti.

Kontaktujte nás
a domluvte si
nezávaznou
konzultaci