pro muže

Povadnutí obličeje

Prohlubující se vrásky a povadlý obličej nemusí vždy být důvodem k invazivnímu faceliftingu. V dnešní době je mnohem větší obliba v moderní liftingové metodě prováděné ambulantně za pomocí vstřebatelných nití, různých druhů mezoterapií či širokého spektra microneedelingu v podobě podání„vitamínových koktejlů“ či různých sér přímo do Vaší pleti.

Revoluční ošetření pro revitalizaci a omlazení pleti, odstranění vrásek či pigmentových skvrn a zlepšení elasticity kůže! Aquashine je dostupný ve 2 verzích: Aquashine, který vyplňuje jemné vrásky a omlazuje pokožku a AquashineBR, který omlazuje pokožku, rozjasňuje a redukuje již vzniklou hyperpigmentaci, zpomaluje syntézu melaninu a zároveň působí preventivně antipigmentačně.

Aquashine a AquashineBR obsahuje pečlivě vybrané účinné složky, které se přirozeně vyskytují v pokožce. Komplex vybraných látek prokázal nejen farmaceutické účinky, ale celkovou účinnost na regeneraci buněk, obnovu struktury pokožky a její hydrataci. O dokonalou hydrataci se také stará obsažená 15% kyselina hyaluronová.

Aquashine a AquashineBR mají exklusivní složení.

Délka ošetření

30 minut

Konečný efekt

3 týdny

Jak Mezoterapie Aquashine probíhá?

Do kůže se aplikuje kyselina hyaluronová a komplex 50 účinných regeneračních látek (24 aminokyselin, 14 vitamínů, 8 minerálů a koenzymů, 4 biomimetických peptidů) jemnými vpichy velmi jemnými jehličkami.

Jak probíhá klasické ošetření?

Tři ošetření v měsíčním intervalu jsou doporučovány pro optimální účinnost. Dvě až tři ošetření ročně jsou doporučovány k dosažení konstantního efektu.

UPOZORNĚNÍ

Na ošetřených místech se může objevit lehké zarudnutí nebo malý otok, který vymizí během několika hodin po ošetření, mohou se objevit i drobné modřinky, které do několika dní vymizí, řídce se vyskytují nepatrné nerovnosti pleti velikosti hlavičky špendlíku - vymizí v řádu dnů až týdnů.

Jak probíhá speciální ošetření?

Šest ošetření v intervalu dvou týdnů jsou doporučovány pro maximálně rychlý nástup účinku. Pět až šest ošetření za rok je doporučováno k udržení maximálního účinku.
Po ukončení prvního cyklu (zpravidla tři ošetření) záleží na rozhodnutí lékaře a potřebách pacienta, kdy je nutné cyklus zopakovat.

Výhody Aquashine a AquashineBR
 • Redukuje vrásky a zlepšuje elasticitu pokožky díky vytvoření nových kožních buněk.
 • Revitalizuje unavenou a matnou pokožku pomocí maximalizace kožní proliferace.
 • Čistá kyselina hyaluronová hydratuje pokožku a stahuje póry.
 • Revofil AquashineBR redukuje již vzniklou hyperpigmentaci, zpomaluje syntézu melaninu a zároveň působí preventivně proti vzniku melaninu.
Detailní složení Aquashine a AquashineBR
 • Nezasíťovaná kyselina hyaluronová 15 mg/ml

 • 24 aminokyselin
 • 14 vitamínů
 • 8 minerálů a koenzymů
 • 4 biomimetické peptidy

 

KONTRAINDIKACE

Probíhající akutní infekce např. infekce horních cest dýchacích, bakteriální, virová v tom herpetická infekce kůže (opar), závažné onemocnění ledvin či jater, poruchy koagulace nebo krvetvorby, imunosuprese, HIV pozitivita a jiné závažné infekce krve, malignita v anamnéze.

Prohlubující se vrásky a povadlý obličej nemusí vždy být důvodem k invazivnímu faceliftingu. V dnešní době je mnohem větší obliba v moderní liftingové metodě prováděné ambulantně za pomocí vstřebatelných nití.

Tato miniinvazivní metoda pomáhá v pokožce nastartovat tvorbu kolagenu. Nitěmi lze pozvednout ústní koutky, obočí, tváře a vytaženou kůži na krku a jiné. Tato metoda je vhodná pro všechny věkové kategorie! Její výsledek Vás mile překvapí a je viditelný ihned a má velmi dlouhodobý účinek!

Zákrok provádí pouze zkušený lékař.

Délka ošetření

30 minut

Konečný efekt

7 - 10 dní

Jak zákrok probíhá?

Niťový lifting se provádí se v lokální anestesii a trvá přibližně 30 min. Nitě se zavádějí do kůže drobnými vpichy pomocí jehly či kanyly do hloubky cca 3-5 mm. Tyto nitě jsou ve skutečnosti velmi jemná vlákna, která vypínají pleť a podporují tvorbu kolagenu.

Jak probíhá péče po ošetření niťovým liftingem?

Ihned po zákroku budete moci jít domů. Alespoň první týden budete nosit elastickou obličejovou masku pro co nejdokonalejší efekt, kterou Vás vybavíme ihned po zákroku na naší klinice. Další dva týdny se budete šetřit a snažit se vyvarovat těžké námaze. Váš návrat do zaměstnání může být prakticky na druhý den. Během dvou týdnů by se neměly provádět žádné kosmetické masáže a zubní ošetření, kvůli maximálnímu ošetření úst. Menší dyskomfort spojený s pocitem “pnutí“ v obličeji ucítíte cca 14 dní.

Výhody niťového liftingu
 • Okamžitý efekt oživení pleti
 • Velmi šetrná metoda
 • Liftingové pozvednutí povadlého obličeje
 • Navrácení zřetelných kontur
 • Vyhlazení hlubokých vrásek
 • Zcela miniinvazivní metoda
 • Provádíme kanylou či jehlou
 • Bez skalpelu
 • Bez čekání
 • Dlouhotrvající účinek s přetrvávajícím zpevněním
 • Proceduru můžeme opakovat

KONTRAINDIKACE

Během dvou týdnů po ošetření niťovým liftingem by se neměly provádět žádné kosmetické masáže a zubní ošetření.

Aptos je kombinace kosmetických nití a jejich způsobu zavedení. Způsob vynalezen Dr. Marlenem Sulamanidzem v roce 1996 a vyvinut Dr. Georgem a Konstantinem Sulamanidzem.

Nitě jsou vstřebatelné a trvalé. Jednorázové stehy pro obličej a tělo, jejich tvarování a vyztužení. Mají výzazně liftingový a zpevňující efekt!

Nitě Aptos jsou oblíbený postup, kterým lze dosáhnout výsledků osvěžení obličeje, těla a zlepšit kvalitu pokožky. Díky minimálnímu zásahu do organismu po této proceduře nezůstávají jizvy a není nutná celková anestezie. Celý postup je minimálně invazivní s minimální dobou zotavení. Nit je zavedena do podkoží jehlou o průměru 1,2 mm tak, aby držela podkoží v žádané poloze. Nit následně zaroste novou vazivovou tkání, tím dochází k dosažení požadovaného vzhledu. Nitě jsou z hypoalergenního a biokompatibilního materiálu.

APTOS nitě jsou krátký zákrok s léta trvajícím efektem.

Délka ošetření

20 minut

Konečný efekt

7 dní

Pro koho je zákrok určen?

Aptos můžeme doporučit klientkám již od věku 30 let.

Jak je průběh zotavování po zákroku?

Otok v dané oblasti je přirozenou reakcí. Mohou se objevit i modřinky. Rekonvalescence je zhruba jeden týden. Nedoporučujeme v následujících 14 dnech namáhat ošetřovanou oblast. Proceduru lze v případě potřeby několikrát opakovat.

Výhody liftingových nití Aptos
 • Neinvazivní procedura
 • Lokální anestezie s možností podání sedativ
 • Zákrok tvrvá 15-20 minut
 • Okamžitý výsledek
 • Minimální doba zotavení
 • Obnova kolagenu
 • Zvýšená mikrocirkulace
 • Dlouhodobý účinek
Nejčastější užití Aptos
 • Výrazná nosoretní vráska
 • Pokleslá kůže brady
 • Vpadlé obočí
 • Propadlé vrásčité tváře
 • Pokleslá kůže pod očima

Mikrojehličkování neboli microneedling je nová generace mezoterapie, která velmi efektivně pomáhá s redukcí drobných vrásek, rozšířených pórů či se zpevněním kontur v obličeji.

Velmi efektivně se také používá pro zmírnění procesů stárnutí a dehydratace pleti, pro odstranění jizev po akné, strií, hyperpigmentace pleti či červených žilek. Díky mekrojehličkování zpevníme i vaše kontury v obličeji!

Při této neinvazivní metodě mezoterapie nedochází k žádným vedlejším účinkům, pleť okamžitě vytváří novou produkci kolagenu a novou tvorbu kožních buněk.

Jedná se o dermatologické ošetření pleti jednorázovou mikrojehličkovou hlavicí. Tu nastavujeme na potřebnou hloubku vpichu pro dosažení co nejlepšího efektu. Mikrojehličky pronikají skrz pokožku pod povrchovou vrstvu kůže a vytváří velmi malou ránu, která naruší staré kolagenní řetězce a spustí proces hojení.

Délka ošetření

30 minut

Konečný efekt

3 - 4 týdny

Jaký je princip jeho fungování?

Butolotoxin vpíchnutý do kůže působí na potní žlázy a zamezí tak jejich aktivitě. Je to léčivá látka, která uvolňuje svaly. Aplikuje se lokálně, tudíž ostatní místa na Vašem těle nebudou butolotoxinem ovlivněna.

Jak to funguje?

Použití vícečetné jehly, vertikálně pronikající do povrchové vrstvy kůže, umožňuje zahájení procesu hojení vytvořených ranek. Rozbitím starých kolagenních řetězců se stimuluje produkce nového kolagenu, elastinu a fibroblastů v kůži. Při mikrojehličkování můžeme navíc použít aktivní séra a vitamínové koktejly, které podporují metabolizmus kůže a účastní se v procesu hojení a omlazení pleti.

UPOZORNĚNÍ

Proceduru je v některých případech vhodné opakovat. Kolikrát a v jakém časovém odstupu Vám doporučí lékař během Vaší první návštěvy.

Jsou nějaká omezení po skončení zákroku?

Bezprostředně po ošetření může být pokožka pacienta začervenalá, v případě hlubokého jehličkování se mohou vyskytnout i drobné ranky. Vše během pár dní odezní. Pacient je bez omezení, po zákroku není potřebná žádná rekonvalescence.

Kontaktujte nás
a domluvte si
nezávaznou
konzultaci