tělo

Redukce tuku

Současný zaneprázdněný životní styl, nevhodné diety a neaktivita způsobují ukládání tuku v problematických oblastech. Často ani snaha vyváženého stravování a pohybu nezajistí dokonalou postavu. Ultrazvuková kavitace SIRIO je ve skutečnosti neinvazivní lipolýzou, která pomáhá vymodelovat postavu při snaze v redukci tukových přebytků a to neinvazivně a bezbolestně!

Stále Vám přebývá malé množství tuku na bříšku? Podařilo se Vám shodit pár kil, ale některé partie nejsou dokonalé? Injekční lipolýza Vám pomůže zredukovat menší množství tuku. Tímto ambulantním ošetřením Vám pomůžeme zredukovat problematické oblasti nejen podbradku, ale i oblast bříška či jiných problematických oblastí!

Injekční lipolýzou dosáhnete dokonalého doladění Vaší postavy!

Je zapotřebí konzultace s lékařem, který potvrdí, zda je tato metoda pro danou oblast vhodná, aby byl účinek co nejefektivnější, případně Vám doporučí jinou.

Délka ošetření

15 - 30 minut

Konečný efekt

individuální

Jak zákrok probíhá?

Lékař aplikuje směs účinných látek do tukových buněk.

Je procedura bolestivá?

Procedura není bolestivá. K aplikaci používáme velmi tenkou jehličku.

UPOZORNĚNÍInjekční lipolýzu aplikujeme nejčastěji do podbradku, bříška, paží a stehen.

Je nutná anestezie při injekční lipolýze?

Pro ošetření není třeba žádného znecitlivění.

Jak probíhá zotavení po injekční lipolýze?

Po zákroku doporučujeme týdenní klidový režim a doporučujeme zvýšený přísun vody a minerálů.

Jak často zákrok opakovat?

Proceduru doporučujeme následně opakovat. A to dvě až pět návštěv kliniky po jednom až jednom a půl měsíci.

Ultrazvuková kavitace SIRIO je ve skutečnosti neinvazivní lipolýzou, která pomáhá vymodelovat postavu při snaze v redukci tukových přebytků a to neinvazivně a bezbolestně. 

Současný zaneprázdněný životní styl, nevhodné diety a neaktivita způsobují ukládání tuku v problematických oblastech. Často ani snaha vyváženého stravování a pohybu nezajistí dokonalou postavu.

Naši klienti si mohou vybrat výplně těchto značek: Juvederm, Teosyal, Princess.

Délka ošetření

40 + 60 minut

Konečný efekt

individuální

Jak probíhá ošetření?

Během pouhých 40 minut dokážeme využít bezbolestné kavitační technologie k rozbíjení podkožních tukových buněk, přičemž nechává kůži, vaskulární, nervovou a svalovou tkáň nezměněnou a bez vedlejších efektů. Dochází k přesnému zacílení na problematickou oblast a k lokalizované redukci v této oblasti. Tělo samo postupně tuk odbourává a ten je pak přirozeně odplaven lymfatickou cestou – což podporujeme lymfodrenáží.

Co je lymfodrenáž?

Jedná se o bezbolestnou přístrojovou techniku, která napomáhá vyplavení odpadních látek z těla. Slouží k výraznému napomáhání při léčbě celulitidy a napomáhá ke zlepšení metabolismu, což může vést k úbytku váhy.

UPOZORNĚNÍ

Délka ošetření: 40 minut kavitace + 60 minut lymfodrenáž.

Kontaktujte nás
a domluvte si
nezávaznou
konzultaci