tělo

Celulitida

Hrbolatá kůže a nevzhledné ďolíčky především na hýždích a stehnech představující výrazný kosmetický problém u většiny žen. Léčba celulitidy je často svízelná a dlouhodobá. Pro Vaši spokojenost s výsledkem je třeba kombinovat více léčebných metod. Dopřejte si u nás zpevnění problémových partií pomocí ultrazvukové kavitace inovativním přístrojem Sirio či lymfatickou masáž k redukci „pomerančové kůže“ lymfodrenážním zařízením Lymphastim firmy BTL. Výsledkem je hladší pokožka a zpevnění problémových partií.

Podíl kyseliny hyaluronové v těle s věkem klesá. Mezi 40. až 50. rokem věku mizí z těla až 50% kyseliny hyaluronové. Proto je vhodné v určité fázi našeho věku uvažovat o jejím doplnění.

Kyselina hyaluronová je přírodní látka, která je přirozenou součástí našeho organizmu. Její hydratační a elastické vlastnosti dodávají pokožce hebkost, pružnost, pevnost a ztracený objem.

Naši klienti si mohou vybrat výplně těchto značek: Juvederm, Teosyal, Princess.

Délka ošetření

15 minut

Konečný efekt

do 14 dní

Jaká místa můžeme ošetřit

Pomocí kyseliny hyaluronové vyplňujeme jemné i hluboké vrásky v oblasti čela, kolem kořene nosu, vějířky kolem očí, ošetřujeme povislé koutky, nosoretní rýhy či modelujeme rty. Používáme ji k omlazení rukou či ostranění kruhů pod očima, také ji aplikujeme do problematických míst na těle k odstaranění celulitidy.

Jak probíhá ošetření

Lékař s Vámi pohovoří o tom, co Vás trápí a jakou oblast budete chtít ošetřením řešit. Převážně dochází k ošetření ihned po konzultaci s lékařem. Po aplikaci znecitlivujícího krému na oblast ošetřovaného místa lékař pomocí tenké jehly aplikuje kyselinu hyaluronovou přímo do místa určení. Místa vpichů jsou téměř neviditelná. U velmi malého počtu klientů se může objevit mírné zarudnutí a otok v místě vpichu, který ale obvykle vymizí po několika hodinách. Dále lehké krvácení po vpichu injekce, mírné zčervenání nebo otok. Ve vzácných případech se mohou vytvořit malé hematomy, bulky v ošetřené oblasti, které ale také vymizí v průběhu několika dní. Tyto reakce lze očekávat po dobu dvou dnů, maximálně jednoho týdne. Rádi se s klienty setkáváme po zhruba 14 dnech, kdy provádíme kontrolu či případnou korekci daného ošetření.

Kdy se dostaví viditelný výsledek

Efekt je viditelný ihned, avšak kyselina hyaluronová v kůži pracuje postupně (váže na sebe vodu), a tak se efekt procedury do dvou týdnů ještě navýší.

Opakování zákroku

V závislosti na individuálních dispozicích a použitém materiálu vydrží efekt přibližně 6-12 měsíců.

Ultrazvuková kavitace SIRIO je ve skutečnosti neinvazivní lipolýzou, která pomáhá vymodelovat postavu při snaze v redukci tukových přebytků a to neinvazivně a bezbolestně. 

Současný zaneprázdněný životní styl, nevhodné diety a neaktivita způsobují ukládání tuku v problematických oblastech. Často ani snaha vyváženého stravování a pohybu nezajistí dokonalou postavu.

Naši klienti si mohou vybrat výplně těchto značek: Juvederm, Teosyal, Princess.

Délka ošetření

40 + 60 minut

Konečný efekt

individuální

Jak probíhá ošetření?

Během pouhých 40 minut dokážeme využít bezbolestné kavitační technologie k rozbíjení podkožních tukových buněk, přičemž nechává kůži, vaskulární, nervovou a svalovou tkáň nezměněnou a bez vedlejších efektů. Dochází k přesnému zacílení na problematickou oblast a k lokalizované redukci v této oblasti. Tělo samo postupně tuk odbourává a ten je pak přirozeně odplaven lymfatickou cestou – což podporujeme lymfodrenáží.

Co je lymfodrenáž?

Jedná se o bezbolestnou přístrojovou techniku, která napomáhá vyplavení odpadních látek z těla. Slouží k výraznému napomáhání při léčbě celulitidy a napomáhá ke zlepšení metabolismu, což může vést k úbytku váhy.

UPOZORNĚNÍ

Délka ošetření: 40 minut kavitace + 60 minut lymfodrenáž.

Detoxikuje tělo a napomáhá s odstraněním celulitidy! Cítíte se unaveně? Trápí vás „těžké nohy“? Bolí vás často hlava? Nemůžete se zbavit celulitidy? To všechno mohou být příznaky špatné funkce lymfatického systému Vašeho těla.

Cítíte se unaveně? Trápí vás „těžké nohy“? Bolí vás často hlava? Nemůžete se zbavit celulitidy? To všechno mohou být příznaky špatné funkce lymfatického systému Vašeho těla.

Pamatujte: Dobře provedená lymfodrenáž účinkuje vždy a u každého!

Délka ošetření

15 minut

Konečný efekt

do 14 dní

Co je to lymfodrenáž?

Jedná se o bezbolestnou léčebnou techniku, která napomáhá vyplavení odpadních látek z těla. Přístrojová lymfodrenáž je účinná moderní šetrná terapie mízního systému. Zároveň je vyhledávaná i pro své relaxační a kosmetické účinky. Pomáhá celkové regeneraci organismu po úrazu, operaci či přetížení, detoxikaci organismu, zlepšení buněčného metabolismu, zvýšení fyzické kondice a imunity organismu.

Na jakém principu přístrojová lymfodrenáž funguje?

Lymfodrenáž  je přístroj na sekvenční tlakovou masáž končetin, který pracuje na principu přístrojové komprese umožňující drenáž. Na základě postupného nafukování a vyfukování speciálních lymfodrenážních nohavic od chodidel, přes lýtka, stehna po boky dochází k vytváření tlaku který účinně podporuje lymfatický systém. Lymfatická masáž zlepšuje výsledky hubnoucích kůr, neinvazivních zákroků bezbolestné liposukce – kavitace, pomáhá odvádět tuk z ošetřovaných partií. K likvidaci celulitidy a zeštíhlení doporučujeme 10 ošetření vždy 2x-3x týdně a kúru nepřerušovat.

UPOZORNĚNÍ

Používáme moderní technologii od společnosti BTL – Lymphastim 6000 Topline!
Doporučujeme kombinovat s UTZ kavitací SIRIO.

Ceník lymfodrenáže
 • Zkušební 30 minutová lymfodrenáž: 200 Kč
 • 30 minutová lymfodrenáž: 300 Kč
 • 50 minutová lymfodrenáž: 400 Kč
 • Balíček 10x 50 minutová lymfodrenáž: 3 500 Kč

 

KONTRAINDIKACE

 • Akutní virový nebo bakteriální onemocnění (zánět)
 • Žilní nedostatečnost
 • Zánět žil nebo trombóza
 • Užívání léků na ředění krve
 • Vysoký krevní tlak
 • Těhotenství
 • Onkologická onemocnění
 • Kardiovaskulární onemocnění
Opakování zákroku

V závislosti na individuálních dispozicích a použitém materiálu vydrží efekt přibližně 6-12 měsíců.

Kontaktujte nás
a domluvte si
nezávaznou
konzultaci