plastická chirurgie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

minilifting

Minilifting je zákrok, který obnovuje mladistvost obličeje zvednutím jeho měkkých tkání a zároveň jejich fixováním ve vhodné poloze. Minilifting zvýrazňuje kontury obličeje, napíná pleť a vypíná oblast obličeje a krku.

CHIRURGICKÝ LIFTING HORNÍHO RTU

Drobný chirurgický zákrok, pomoci kterého lze zvětšit rty přirozeným způsobem, a to upravením vzdálenosti mezi rty a nosními dírkami. Výhodou tohoto ošetření je jeho permanentní efekt.

PLASTICKÁ OPERACE
UŠNÍCH BOLTCŮ

Dojem z krásného obličeje může kazit i zdánlivá maličkost – odstávající uši. Naštěstí v dnešní době dokážeme každou anomálii ucha poměrně snadno odstranit při plastické operaci tzv. otoplastice.

LIFTING
OBOČÍ

Brow lift/Brow lifting je plastická operace, která je řešením pro pokleslé obočí či převisu obočí přes oči. Operace spočívá ve vyzvednutí a napnutí pokleslých a ochablých struktur.

KOREKCE OČNÍCH
VÍČEK

Operace očních víček je v plastické chirurgii jedním z nejčastějších zákroků. Pokleslá horní víčka způsobují starší a smutnější výraz tváře.

Odstranění
nadměrného pocení

Nadměrné pocení je nemoc označovaná jako hyperhidróza, při které se osoby nadměrně a nečekaně potí. Lidé, kteří trpí hyperhidrózou, se potí i v neočekávaných situacích, například v klimatizované místnosti nebo i když jsou v klidu.

Kontaktujte nás
a domluvte si
nezávaznou
konzultaci