tělo

PROFHILO

PROFHILO je čistá kyselina hyaluronová určená ke zlepšení vlastností pleti.
Profhilo kombinuje hlavní benefity výplňových materiálů a mezoterapie. Je ideální pro ty, kteří touží po přirozeném omlazujícím efektu a odmítají klasické výplně z obav z nepřirozeného výsledku. Kromě obličeje je toto ošetření vhodné i pro omlazení dekoltu, krku či hřbetů rukou.

Jedná se o miniinvazivní zákrok, který spočívá v malém množství vpichů. V obličeji se jedná o 5 bioestetických bodů na každé straně tváře se zacílením do míst, kde pokožka nejvíce ochabuje. Ošetření je velmi rychlé a lze jej podstoupit i bez znecitlivující masti.

Doporučují se dvě ošetření v rozmezí jednoho měsíce, finální efekt však zůstává 6 - 12 měsíců.

  • okamžité a dlouhodobé účinky
  • přirozená stimulace tvorby kolagen
  • zlepšení kvality pokožky
  • dodává pleti přirozený a svěží vzhled

Profhilo cílí na přirozenost a zlepšení kvality pleti, zároveň ale objemově nevyplňuje, nemění kontury obličeje a neovlivňuje funkci mimických svalů.

Délka ošetření

30 - 60 minut

Konečný efekt

okamžitý

Pro koho je služba určena?

Bez ohledu na věk pacientky je léčba vhodná pro všechny ženy, které by chtěly obnovit vzhled stydkých pysků a odstranit problémy jako podráždění, časté infekce, suchost a diskomfort během sexuálního styku, sportu či v každodenním životě. Léčba je také doporučována po výrazném úbytku hmotnosti a po menopauze.

UPOZORNĚNÍ

Pro ošetření používáme pouze značku NEAUVIA Organic Intense Rose od výhradního distributora pro ČR a SK spol. Zafax.

Estetika

Nedostatek objemu a deformace velkých stydkých pysků může být pro mnoho žen vážným estetickým problémem. Můžebýt způsoben mnoha faktory, jako je ztráta hmotnosti, stárnutí, hormonální změny, intenzivní tréninky, traumatický porod nebo předchozí operace. Pro zdravé sebevědomí může být nespokojenost se vzhledem intimních partií zásadní, může snížit pocit přitažlivosti a sexuálního pohodlí.

Zdraví a sexuální život

Úbytek objemu velkých stydkých pysků obnáší také ztrátu jejich ochranných funkcí. Bez přirozeného štítu jsou vnitřní části intimních partií více vystaveny poškozením jako je ztráta přirozené mikroflóry a mechanické podráždění. To může vést ke svědění, častým infekcím, nedostatečnému zvlhčování a bolestivému pohlavnímu styku.

Menopauza

Během období menopauzy dochází k výraznému snížení ženských hormonů, což často zintenzivnuje nepříjemné symptomy v intimních oblastech. Až o 50% žen po menopauze si stěžuje na povadlost kůže, atrofii pysků, suchost, bolestivý pohlavní styk či časté podráždění a infekce.

KONTRAINDIKACE

  • Těhotenství a kojení.
  • Infekce a záněty intimní oblasti.

Kontaktujte nás
a domluvte si
nezávaznou
konzultaci