tělo

Omlazení rukou

Skvělý výsledek co dlouho vydrží! Vyplní Vaše vrásky, dodá jim nový objem a nastartuje novou tvorbu vlastního kolagenu. Zahladí vystouplé žíly a Vše ruce okamžitě omládnou!

Radiesse je injekční přípravek pro výplň vrásek, díky němuž dosáhnete okamžitého efektu ve vyhlazení hlubokých vrásek a rýh a odstraníte tak výrazné známky stárnutí.

Po 3 měsících od aplikace se tloušťka kůže zvýší až o 50 %! Efekt přetrvává 12-18 měsíců!

Funguje na principu stimulace kolagenu, který okamžitě dodává objem a vytváří tak efekt vyhlazení rýh.

Délka ošetření

15 minut

Konečný efekt

ihned

Jaký je princip fungování Radiesse?

Radiesse okamžitě viditelně omlazuje kůži stimulací tvorby vlastního kolagenu. Obsahuje polysacharidový gel, ve kterém se nachází mikročástice calcium hydroxylapatitu. Ten vyplňuje vrásky a výrazně stimuluje buňka – fibroblasty – k produkci vlastního kolagenu. Tato nová vlákna vytváří v kůži jakousi síť, která způsobuje lifting kůže, zlepšuje pevnost a její pružnost. Je vhodný pro ženy i muže, doporučujeme ji klientům od 35 roků života.

Jak zákrok probíhá?

Doba zákroku nepřesáhne 15-30 minut a efekt je okamžitě viditelný. Gel aplikujeme kanylou do oblasti, kterou chceme omladit, přidat objem či konturu. Oblast je umrtvena injekčně či krémem. Po zákroku může být mírné zarudnutí po vpichu či malý otok, který brzy odezní.

Je garantována bezpečnost Radiesse?

Medicína využívá hydroxylapaptit přes 20 let, látka je pro člověka bezpečná, nezanechává v kůži rezidua. Výborná bezpečnost a snášenlivost je potvrzená klinickými studiemi.

Kontaktujte nás
a domluvte si
nezávaznou
konzultaci