tělo

SANAKIN

Tělo má vlastní regenerační schopnosti, proto se může léčit samo. Toto je základní myšlenka nové technologie, pomocí které lze léčit záněty kůže, akné, alopecii, řídnutí vlasů a ekzémy.

Pokožka je ošetřována výhradně biologickými metodami a výhradně vlastními látkami těla. S pomocí této technologie se vyrábí protizánětlivé regenerační sérum, které se získává z vlastní krve pacienta.

Oblasti použití:
- záněty kůže
- akné
- alopecie
- obnova růstu vlasů
- ekzémy

Výhody:
- přirozená a bezpečná procedura
- podpora vlastních regeneračních schopností těla
- léčba kožních zánětů
- rychlá aplikace

SANAKIN je patentovaná a inovativní technologie ošetření tkání výhradně vlastními látkami těla.

Délka ošetření

30 minut

Konečný efekt

okamžitý

Pro koho je služba určena?

Bez ohledu na věk pacientky je léčba vhodná pro všechny ženy, které by chtěly obnovit vzhled stydkých pysků a odstranit problémy jako podráždění, časté infekce, suchost a diskomfort během sexuálního styku, sportu či v každodenním životě. Léčba je také doporučována po výrazném úbytku hmotnosti a po menopauze.

UPOZORNĚNÍ

Pro ošetření používáme pouze značku NEAUVIA Organic Intense Rose od výhradního distributora pro ČR a SK spol. Zafax.

Estetika

Nedostatek objemu a deformace velkých stydkých pysků může být pro mnoho žen vážným estetickým problémem. Můžebýt způsoben mnoha faktory, jako je ztráta hmotnosti, stárnutí, hormonální změny, intenzivní tréninky, traumatický porod nebo předchozí operace. Pro zdravé sebevědomí může být nespokojenost se vzhledem intimních partií zásadní, může snížit pocit přitažlivosti a sexuálního pohodlí.

Zdraví a sexuální život

Úbytek objemu velkých stydkých pysků obnáší také ztrátu jejich ochranných funkcí. Bez přirozeného štítu jsou vnitřní části intimních partií více vystaveny poškozením jako je ztráta přirozené mikroflóry a mechanické podráždění. To může vést ke svědění, častým infekcím, nedostatečnému zvlhčování a bolestivému pohlavnímu styku.

Menopauza

Během období menopauzy dochází k výraznému snížení ženských hormonů, což často zintenzivnuje nepříjemné symptomy v intimních oblastech. Až o 50% žen po menopauze si stěžuje na povadlost kůže, atrofii pysků, suchost, bolestivý pohlavní styk či časté podráždění a infekce.

KONTRAINDIKACE

  • Těhotenství a kojení.
  • Infekce a záněty intimní oblasti.

Kontaktujte nás
a domluvte si
nezávaznou
konzultaci