péče o pleť

Mezoterapie

Mezoterapie je antiagingová metoda, která spočívá v aplikaci léčivých látek do kůže pomocí drobných vpichů do kůže. Je důležitá především pro regeneraci a zlepšení stavu kůže, a to jak na obličeji, tak i na jiných částech těla.
Mezoterapie může být použita k hydrataci, vyhlazení vrásek, zlepšení elasticity kůže. Indikace pro mezoterapii zahrnují různé kožní problémy, jako jsou vrásky, akné, jizvy, pigmentace, celulitida, ať už na obličeji nebo na těle.

Více informací

Existují různé druhy mezoterapie, které se liší použitými látkami a technikou aplikace

Skinbooster

používá se k hloubkové hydrataci kůže, zlepšení jejího vzhledu, redukci drobných vrásek a zpevnění kůže. Na naší klinice nabízíme 2 druhy skinboosteru, které obsahují kyselinu hyaluronovou, vitamíny nebo aminokyseliny – Revitrane („vysoce hydratační“) a Neauvia Hydro Deluxe („zpevňující“), který navíc obsahuje hydroxyapatit (tělu vlastní látku, která je obsažena ze 70 % v našich kostech a zubech, vysoce stimuluje tvorbu nového kolagenu včetně regenerace tkáně).

Plasmaterapie

využívá krevní plazmu pacienta, která je obohacena o růstové faktory a další látky podporující regeneraci kůže.

Dermapen

zahrnuje použití speciálního zařízení s mikrojehličkami, které vytvářejí mikroperforace v kůži, čímž stimulují regenerační procesy a podporují vstřebávání léčivých látek. Každá forma mezoterapie má své vlastní indikace a výhody, a volba mezi nimi záleží na konkrétních potřebách a cílech pacienta.

Všechny tyto 3 metody mezoterapie jsou na naší klinice zcela bezbolestné, jelikož používáme speciální anestetický krém s EXTRA silným působením (13% Lidokain). K aplikaci mezoterapie také využíváme speciální vital injektor, který je vysoce šetrný k pokožce klienta, rovnoměrně aplikuje vybranou látku, a tím se zmenšuje riziko komplikací při aplikaci.

Po ošetření je důležité dodržovat několik pokynů, aby se minimalizovaly případné nežádoucí účinky a dosáhlo se optimálních výsledků. Patří sem například vyvarování se přímému slunečnímu záření, používání ochranných krémů s vysokým SPF, hydratace kůže, vyhýbání se alkoholu a kouření.

doplňující informace

Čemu se vyvarovat po ošetření a co dodržovat?

Sluneční záření – používat krémy s SPF 50, neopalovat se

Necvičit 1 den po aplikaci

Den po aplikaci nenavštěvovat saunu, solárium, wellness

Doporučujeme min. 3 dny zvýšit příjem tekutin na 2,5 – 3 l denně, aby byl efekt dokonalý a kyselina hyaluronová se krásně „zaktivovala“.

Kontaktujte nás
a domluvte si
nezávaznou
konzultaci