pro muže

Odstranění nadměrného pocení – Botox

Muži, zejména ti, kteří jsou aktivními sportovci, hledají efektivní řešení pro nadměrné pocení. Jednou z výhodných možností je ošetření botoxem.

Efekt začne nastupovat během 48–72 hodin a vydrží průměrně až 10 měsíců!

Více informací

Botox aplikovaný do kůže působí na potní žlázy a zamezí tak jejich aktivitě. Je to léčivá látka, která uvolňuje svaly. Aplikuje se lokálně, tudíž ostatní místa na Vašem těle nebudou botoxem ovlivněna.

Odstranění vrásek botoxem probíhá ambulantně a trvá pouze několik minut v závislosti na rozsahu ošetření. Místo je lokálně umrtveno znecitlivujícím krémem a velmi tenkou jehličkou aplikuje do požadované oblasti tekutý botox. Ten dočasně zamezí produkci potních žláz.

Doba působení je průměrně 6-10 měsíců. Po uplynutí této doby je vhodné zákrok zopakovat. Při pravidelné aplikaci se doba působení prodlužuje až na 10 měsíců.

BOTOX proti pocení APLIKUJEME DO OBLASTÍ PODPAŽÍ, DLANÍ ČI VAŠICH CHODIDEL.

doplňující informace

Jak ošetření probíhá?

Před aplikací botoxem do podpaží, jsou klienti namazáni speciálním anestetickým krémem s EXTRA silným lidokainovým složením (13% Lidokain), tudíž se nemusí bát bolestivosti při aplikaci. Po znecitlivění oblasti začíná samotná aplikace botoxem velmi drobnou jehličkou. Samotná aplikace trvá cca 5-10 minut.

Čemu se vyvarovat po ošetření a co dodržovat?
  • Necvičit alespoň 2 dny po aplikaci
  • 3 týdny po aplikaci nenavštěvovat saunu, solárium, wellness. Botox je termo nestabilní látka = účinek by nemusel být stoprocentně účinný.
  • Doporučujeme zvýšit příjem tekutin na 2,5 – 3 l denně.

Kontaktujte nás
a domluvte si
nezávaznou
konzultaci