blog

NEOdolatelně hladká pokožka, aniž byste museli myslet na holení? ANO!

Zapomeňte na dočasná a bolestivá řešení v podobě epilačních strojků, vosku či cukrové pasty a vstupte do světa, kde chloupky neexistují.

Máme pro Vás jednoduché řešení!

Laserová epilace Vás zbaví nechtěného ochlupení účinně a bezbolestně. Neo Beauty Clinic nabízí bezpečné ošetření diodovým epilačním laserem nové generace. Jedná se o vysoce účinné, rychlé, a hlavně BEZBOLESTNÉ odstranění chloupků, a to opravdu na dlouho!

Mějte svou pokožku NEOdolatelně hladkou!
Stačí se pouze rezervovat u naší specialistky

Na 5 Vašich nejčastějších otázek Vám odpověděla naše specialistka na laserová ošetření.

 1. Jak laserová epilace funguje?
  Laser vysílá světelný paprsek, který pohlcuje barvivo v chloupku (pigment melanin). Laserový paprsek sjede po chloupku k jeho folikulu a zničí ho i s kořínkem. Předpokladem pro trvalé odstranění je, aby byl chloupek v růstové fázi. V ten daný moment se v růstové fázi nachází zhruba 30 % ochlupení, proto je potřeba ošetření několikrát opakovat.
 2. Bolí laserová epilace?
  V Neo Beauty Clinic používáme nejmodernější epilační laser, který kombinuje vysoký výkon s účinným chlazením pokožky. Odstranění chloupků je tak zcela bezbolestné! Náš laser si navíc poradí i se světlými blond chloupky.
 3. Kolikrát musím laserovou epilaci podstoupit a proč nelze přijít pouze jednou?
  Laserové ošetření doporučujeme zopakovat minimálně 5 – 6krát kvůli růstu Vašich chloupků. Každý Váš chloupek roste v jiné fázi, a při jedné návštěvě zničíme pouze řadu chloupků, která zrovna vyrostla. Proto je důležité laserem ošetřit partie vícekrát, jak jsme již zmínili v otázce č. 1.

  Pokud u žen chloupky rostou v neobvykle velkém množství na místech jako je např. brada, může se jednat i o hormonální problém, a proto je důležité ošetření laserem opakovat vícekrát. Mohou se objevit případy, kdy se hormonální příčina musí nejdříve vyřešit, aby byl laser stoprocentně účinný, proto doporučujeme endokrinologické vyšetření.

 4. Jak dlouho trvá laserová epilace?
  Záleží na velikosti ošetřované oblasti. Epilace horního rtu a brady trvá několik minut, naopak celé končetiny či záda mohou trvat i 30 minut.
 5. Je laserová epilace vhodná jen pro ženy, nebo ji mohou podstoupit i muži?
  Laserová epilace je vyhledávané ošetření především ženami. Nicméně se také na naší klinice zvyšuje procento mužů, kteří k nám na epilaci přicházejí. Muži mají zejména zájem o epilaci zad a krku. Laser se stal také oblíbeným mezi sportovci.