blog

Den smyslných rtů

Rozhodujete se, zda podstoupit augmentaci neboli zvětšení objemu rtů, ale bojíte se, jestli bude výsledek přirozený?

A co když vám povíme, že to lze udělat i velmi decentně. Tak, že to vlastně nikdo nepozná.  Ale díky této proceduře Vám zmizí třeba vrásky ze rtů? Že vaše věkem vyschlé rty dostanou opět šťávu? Díky zasíťované kyselině hyaluronové dokážeme během chvilky definovat kontury rtů a vrátit jim krásný tvar? A že i z úplně malinkatých „zapadlých“ rtíků umíme vymodelovat krásná ústa? Nebo že dokážeme srovnat i drobné hříčky přírody a nikdo si toho ani nevšimne?

A co když vám navíc prozradíme, že celý zákrok i s konzultací nezabere víc jak 30 minut. K tomu všemu nabídneme nejsilnější anestetický krém na trhu a slíbíme, že zákrok bude téměř bezbolestný a výsledek okamžitě viditelný. To podle nás stojí za to J! Co myslíte?

 

A jak to vlastně probíhá?

Ošetřovaná oblast rtů se předem znecitliví anestetickým krémem s obsahem 20% lidokainu (ne jako obvykle 5% lidokainem)! Po nastoupení jeho účinku lékař aplikuje speciálně vybranou výplň na bázi kyseliny hyaluronové s obsahem lidokainu tou nejmenší možnou jehličkou do horního i spodního rtu.

 

Jak probíhá rekonvalescence?

Po zákroku mohou být rty oteklé, zarudlé a občas se mohou objevit modřinky. Doporučujeme zvýšit příjem tekutin, protože kyselina hyaluronová na sebe váže vodu a rty pak mohou dosáhnout toho nejlepšího efektu. Několik dní po zákroku je vhodné rty chladit a promazávat hydratačními balzámy

 

Jak dlouho vydrží efekt?

Finální výsledek by se měl dostavit za 1 – 2 týdny. Plný výsledek přetrvává zhruba 6 – 12 měsíců. Záleží na věku a na tom, jak vaše tělo rychle odbourává kyselinu hyaluronovou. 

 

Máte další otázky?

Nabízíme nezávaznou konzultaci ZDARMA u nás na klinice, kde vám lékaři zodpoví všechny vaše otázky.

  

Splňte si svůj sen a rezervujte si svůj termín:

+420 774 917 616 nebo info@neobeautyclinic.cz

Sledujte nás na Instagramu a buďte vždy v obraze.