Neo Beauty Clinic

Dokonalá harmonie světel a stínů ve vaší tváři

Privátní pracoviště estetické medicíny a dermatologie, která se soustředí na miniinvazivní zákroky, které vám pomohou cítit se sebevědomě a atraktivně.

Klinika

  • Ošetření provádí pouze akreditovaný lékařský tým s letitou praxí v oboru estetické a korektivní dermatologie, který ročně provede přes tisíc ošetření.
  • Používáme pouze nejmodernější materiály a technologie k omlazení vzhledu žen i mužů v každém věku, bez nutnosti chirurgických zásahů, avšak se srovnatelným výsledkem.
  • Vysoká koncentrace účinných látek v používaných materiálech zajišťuje dlouhodobý efekt a výsledek zákroku.
  • Vlastní parkovací místa - pro klienty kliniky jsou vyhrazená vlastní parkovací místa.
  • Nonstop lékař na telefonu – po zákroku jsou vám lékaři neustále k dispozici! Nebojte se zavolat, pečujeme o vás i po příchodu domů.

Našim cílem není pouze odstranění jednotlivých nedostatků, ale komplexní řešení vaší vizáže v jednotné harmonii. Spektrum našich zákroků obsahuje i ošetření a produkty určené k prevenci stárnutí pleti.

Osobní a laskavý přístup celého našeho týmu, diskrétnost a nadstandardní péče během zákroků i po nich je naší vizitkou.

Na NeoBeauty clinic se nemusíte obávat, že vás po zákrocích necháme v nesnázích. Náš personál je vám po výkonu k dispozici nepřetržite.

Aktuálně

Zobrazit profil Neo Beauty Clinic

Máme otevřeno!

Vážené klientky, vážení klienti,

jsme nestátní zdravotnické zařízení. Dále se staráme a pomáháme vám cítit se dobře.

Dodržujeme nejpřísnější nařízení a používáme ochranné pomůcky, které zabraňují šíření a přenosu viru!

Tým Neo Beauty Clinic

tel.: 774 917 616

Lékařský chemický peeling

Chcete vypadat mladší? Odstranit jemné vrásky či pigmentaci po sluníčku? Profesionální lékařský peeling Neostrata v měsíci říjnu a listopadu za akční cenu 1200,-.

Cílem výkonu je zlepšení tonizace pleti, zmírnění nerovností (jemné vrásky, změny po akné), zmírnění pigmentací a jiných nežádoucích jevů.

Nyní je ideální období. Ve dnech 19.10., 20.10, 21.10. a 23.10. jsme vyčlenili čas právě pro toto ošetření.

Jsme tu pro vás! Volejte 774 917 616, sledujte Instagram Neo Beauty Clinic.  https://www.instagram.com/neo.beauty_clinic

NOVINKA! Nový přístroj - Injector

NOVINKA! Představujeme vám nový injector. Tento přístroj rovnoměrně aplikuje vitamínové koktejly do střední vrstvy vaší pokožky.

Využíváme jej při plazmaliftingu a při unikátním ošetření SKIN BOOSTER - nyní za zaváděcí cenu 4500,- (v roce 2021 cena 6900,-). 

Tzv. SKIN BOOSTER na bázi kyseliny hyaluronové je rovnoměrně aplikován do střední vrstvy pokožky a hloubkově hydratuje pleť zevnitř. 

Jedná se o unikátní ošetření jehož výsledkem je revitalizovaná, hydratovaná, rozjasněná, vyhlazená, projasněná plet. Dále zvláční, zpevní a vyhladí jemné linky.

Injector využíváme pro ošetření v oblasti obličeje, krku, dekoltu nebo hřbetu rukou. Výsledek dokonalý! Úžasný efekt!

Pro více informací volejte 774 917 616 nebo se za námi zastavte na klinice. Hezký den.

Neo Beauty Clinic

Kongres estetické a laserové medicíny

Vzdělávání se je naše priorita. Náš tým se pravidelně účastní kongresů a workshopů zaměřených na plastickou a estetickou medicínu! Nyní jsme přivezli novinky z Kongresu estetické a laserové medicíny. Vaše Neo Beauty Clinic, tel.: 774 917 616

©2020 Neo Beauty clinic