Neo Beauty Clinic

Dokonalá harmonie světel a stínů ve vaší tváři

Privátní pracoviště estetické medicíny a dermatologie, která se soustředí na miniinvazivní zákroky, které vám pomohou cítit se sebevědomě a atraktivně.

Klinika

  • Ošetření provádí pouze akreditovaný lékařský tým s letitou praxí v oboru estetické a korektivní dermatologie, který ročně provede přes tisíc ošetření.
  • Používáme pouze nejmodernější materiály a technologie k omlazení vzhledu žen i mužů v každém věku, bez nutnosti chirurgických zásahů, avšak se srovnatelným výsledkem.
  • Vysoká koncentrace účinných látek v používaných materiálech zajišťuje dlouhodobý efekt a výsledek zákroku.
  • Vlastní parkovací místa - pro klienty kliniky jsou vyhrazená vlastní parkovací místa.
  • Nonstop lékař na telefonu – po zákroku jsou vám lékaři neustále k dispozici! Nebojte se zavolat, pečujeme o vás i po příchodu domů.

Našim cílem není pouze odstranění jednotlivých nedostatků, ale komplexní řešení vaší vizáže v jednotné harmonii. Spektrum našich zákroků obsahuje i ošetření a produkty určené k prevenci stárnutí pleti.

Osobní a laskavý přístup celého našeho týmu, diskrétnost a nadstandardní péče během zákroků i po nich je naší vizitkou.

Na NeoBeauty clinic se nemusíte obávat, že vás po zákrocích necháme v nesnázích. Náš personál je vám po výkonu k dispozici nepřetržite.

Aktuálně

Akce měsíce září!

Přijďte si nechat odstranit kruhy
a vrásky pod očima či rozjasnit oční okolí po dlouhém létě! Jako bonus získáte voucher na aromaterapeutickou masáž obličeje!

Více na našem webu

NeoBeauty clinic a další partneři Vás zvou na třetí vydání LOCAL eventu #3!

Přijděte se pobavit dne 18.10.2018 v 18 hodin do Café New One v Olomouci! Více na našich stánkách

DÁRKOVÉ VPOUOCHERY od NEO Beauty clinic!

Udělejte radost svým blízkým a darujte poukaz na ošetření dle vlastního výběru či konkrétní proceduru! Vouchery jsou připraveny na naší klinice!

Značka Medik8 má nejen nový obal

Značka byla zrozena z vášně pro docílení zdravější pokožky! A právě proto se neustále snaží vytvářet účinné přípravky, které zaručí viditelné výsledky. Přijďte se poradit, jak si správně vybrat ten nejvhodnější produkt pro vaši pleť!

©2018 Neo Beauty clinic